Елементи безпеки покрівлі

Елементи безпеки покрівлі

Огородження - елемент покрівлі, який дозволяє безпечно і комфортно її обслуговувати. А також запобігає падінню людини, а зимовий сезон скочування снігу. Огородження представлені у вигляді металевої решітки.

Огородження це не стільки рекомендований, як необхідний елемент. Так, згідно з ДНБ в покрівлях з кутом більше 12% і карнизом більше 7 метрів необхідно огорожі. Але не варто розглядати огорожі, як елемент лише високих будівель.

Всі покрівлі умовно можна поділити на два типи:

Плоскі частіше використовуються в висотках, бізнес-центрах та інших промислових спорудах. Але і для них потрібні огорожі.

З дахами зі скатами справи йдуть складніше, та й вимоги до них інші. Дахи можуть бути двох, трьох, і чотирьохскатними. Крім того слід враховувати кут нахилу. Оскільки чим він більший, тим складніше встановити на нього огорожу.

Важливо вказати, що покрівлі можна також розділити на експлуатовані і неексплуатовані:

У стандартний комплект огорожі даху довжиною 3м. входять дві труби діаметром 20 мм, три V-подібних кріплення і кронштейни, виготовлена ​​відповідно до вимог ГОСТ 25772-83. Сертифікат відповідності на покрівельну огорожу УкрСЕПРО UA1.066.0232071-13

За вашим бажанням "Алмет" надає порошкове фарбування в будь-який колір згідно палітри RAL.

Ви можете замовити елементи безпеки покрівлі зараз, подзвонивши, залишивши повідомлення, або номер телефону на нашому сайті і один з наших менеджерів зв'яжеться з вами найближчим часом. Для вашої зручності ви також можете придбати всі необхідні вам додаткові монтажні матеріали: покрівельні саморізи, профнастил та інші. Також ми надаємо доставку в зручне для вас місце, прямо до будівельного об'єкту по всій Україні.