Планки примикання

Планки примикання

Дахові обробки є одними із найважливіших елементів системи — з ними покрівля набуває захищеного, ідеального вигляду. Виготовляються дахові аксесуари з плоского листа, в основному такого ж кольору, як і решту покрівлі. Кольова гама — стандартна по палітрі RAL, але можливість порошкового фарбування дозволяє втілити у життя будь-які дизайнерські рішення і поставити планки в нестандартних кольорах.

Правильний, професійний монтаж відливів може гарантувати герметичність, захист та естетичний зовнішній вигляд вашої покрівлі, запобігати потраплянню бруду, води і сміття під покрівлю.

Кількість і розкрій планок примикання залежать від форми і характеристик вашої покрівлі — компанія “Алмет” виготовляє як стандартні планки примикання так і по індивідуальних розмірах — кінцеві розміри узгоджуються при розкрої даху з монтажниками. Пропозиції нашої компанії включають стандартні довжини від 1,25 до 6м. І товщини від 0,4 до 0,7 мм.

Обробка Стандарт: коньки плоскі, круглі (малі і великі) — жолоб (єндова внутрішня) - карнизна планка — снігозатримувачі (планка і підкова, трубчатий снігозатримувач) — планка відливу віконного (підвіконник) — торцева планка — єндова зовнішня — вітрова планка — кут внутрішній — кут зовнішній — вітрова декоративна — карнизна декоративна. Алмет виконує також замовлення для обробок нестандартних розкроїв, а також промислових - для великих об'ємів будівель.