Саморізи покрівельні

Саморізи покрівельні

Застосування саморізів в будівельних роботах обумовлено особливостями їх будови. Щоб використовувати покрівельні саморізи по призначенню немає необхідності здійснювати сверління матеріалів перед їх монтажем. Вони вже мають досить гострий бур і різьблення. Залежно від того матеріалу, з яким буде взаємодіяти кріпильний елемент (по дереву або по металу), він має додаткові складові, такі як прессшайба, посилення, головка в кольорі або забезпечена спеціальним ковпачком з пластмаси.

Покрівельні саморізи: підказки, як зробити правильний вибір

Найчастіше покрівельні металовироби оцинковані, щоб запобігти їх звичайне фізичне зношення. Головною їх відмінністю є посилення всієї конструкції, яке відмінно витримує навіть значні навантаження. Щоб підібрати кращі покрівельні саморізи для необхідного типу робіт, варто більш детально дізнатися про їхні характеристики.

Особливості будови покрівельних саморізів

При першому погляді на оцинковані саморізи для покрівлі відразу ж привертає увагу їх капелюшок. Він може бути:

У першому випадку процес монтажу здійснюється шуруповертом, а будь-які щербини на поверхні металовиробу відсутні. У другому випадку для кріплення покрівельного саморіза необхідна спеціальна біта або викрутка. Щоб спростити процес монтажу на голівці таких моделей розташовані хрестові шліци.

Також, всі покрівельні металовироби по металу або по дереву оснащені двома шайбами. Одна з них обов'язково повинна бути прогумована. Така прессшайба забезпечує більш надійне кріплення покрівельного матеріалу з каркасом будівлі.

Купити покрівельні саморізи варто тим, хто планує використовувати для покриття наступні матеріали:

Також, в процесі вибору варто звернути увагу на ціну, розміри, стан бура і свердла метизів. Від якості даних елементів залежить загальне кріплення споруди покрівлі або облицювання.

Підбираємо довговічні і надійні металовироби для певного виду матеріалу

Так, як найчастіше необхідні саме покрівельні саморізи, розглянемо головні критерії їх вибору.

Покрівельні саморізи з металу виробляються з особливого виду сталі, яка проходить вуглецеву обробку. Також, вони додатково оцинковуються. В кінці таких метизів знаходиться свердло, яке значно спрощує сам процес монтажу. У більшості випадків такі покрівельні металовироби взаємодіють з металочерепицею і профнастилом.

Покрівельні саморізи по дереву мають значно менший розмір свердла. Вони фіксують покрівельний матеріал з деревом. Проникають в його текстуру вони без додаткового просвердлювання. Їх ціна цілком доступна для більшості покупців. Такі саморізи відрізняються різними розмірами і варіативністю.

Оцинковані покрівельні саморізи отримали свою назву завдяки характерному покриттю. Дані елементи демонструють вологостійкість і відмінно протистоять корозії. Їх застосовують для кріплення покриттів, які піддаються складних кліматичних умов. Купити такі металовироби не складе труднощів. Завдяки старанням сучасних виробників вони коштують зовсім недорого.

Покрівельні саморізи в кольорі мають забарвлену головку. Її покривають спеціально для додаткового захисту від корозії, а не для краси. Хоча, даною особливістю метизів в кольорі можна скористатися, щоб створити більш естетичний вигляд покрівлі. Вони просто кріпляться як на дерево, так і метал.

Щодо ваги і розмірів покрівельні металовироби можуть виготовлятися розмірами 4,8х19 і 4,8х35. Даний показник залежить від величини і текстури покрівельного матеріалу, з яким даний метиз взаємодіє. Варто відзначити, що вага таких комплектуючих зовсім невелика. Тисяча саморізів, розмірів 4,8х35 важить близько 5 кілограм, а 4,8х19 - трьох. Такої кількості комплектуючих буде цілком достатньо для перекриття даху стандартного житлового будинку.

Компанія Алмет: найкраща ціна на покрівельні саморізи

Якщо ви хочете придбати комплектуючі подібного спрямування на найвигідніших умовах, радимо вам звернутися в нашу компанію Алмет. Ми гарантуємо високу якість, швидку доставку і максимально комфортні умови для кожної покупки. У нас найбільш широкий асортимент товару і недорогі ціни. Ми доставляємо товар в Київ, Львів, Дніпро та інші міста України.