Внутрішньостінові касети

Внутрішньостінові касети

Внутрішні стінові касети, скорочено ВСК, є основним елементом покрокової збірки сендвіча і застосовуються в каркасному будівництві. У них акуратна внутрішня частина, яку можна нічим не прикривати. Зовнішню ж сторону стінових касет обшивають профнастилом.
ВСК 110

Висота, мм: 110

Покриття: Цинк, Поліестер

Ширина, мм: 600

Товщина, мм: 0,7 0,75 0,88 1,0 1,25

ВСК 125

Висота, мм: 125

Покриття: Цинк, Поліестер

Ширина, мм: 600

Товщина, мм: 0,7 0,75 0,88 1,0 1,26

ВСК 150

Висота, мм: 150

Покриття: Цинк, Поліестер

Ширина, мм: 600

Товщина, мм: 0,7 0,75 0,88 1,0 1,27

ВСК 200

Висота, мм: 200

Покриття: Цинк, Поліестер

Ширина, мм: 600

Товщина, мм: 0,7 0,75 0,88 1,0 1,28

Внутрішньостінові касети - елемент сучасного будівництва

Такі вироби складаються з обшивки і ригеля системи, призначеної для монтажу. Виробники використовують сталь з полімерним фарбуванням товщиною до 1 мм. В результаті виходять міцні і функціональні вироби.

Стінові касети задіюють також і при монтажі покрівлі. Встановлюють їх за тим же принципом, що і на стіни. При цьому можливий монтаж металевої і рулонної покрівлі. Будівництво будинків з використанням внутрішніх стінових касет економічно вигідне. Їх поєднують з теплоізоляцією, гідроізолюючими матеріалами і фасадної обшивкою. У підсумку виходить будівля з високими вогнетривкими і несучими характеристиками.Висота ВСК-касети

600 мм

Стандартні розміри касети

ВСК 100/600, ВСК 115/600, ВСК 125/600, ВСК 135/600, ВСК 150/600

Марка сталі:

S320GD, Z275 /м2

Довжина, мм:

від 2000 до 13500

Товщина, мм:

0,75; 0,88; 1,00; 1,25

Колір, RAL

9002, 9006, 9010

Переваги використання ВСК і сендвіч-панелей

Конструкція, яка складається з внутрішньостінових касет і сендвіч-панелей, має ряд переваг:

  1. Хороший захист утеплювача від дифузної водяної пари завдяки використанню спеціальних ущільнювачів.
  2. Естетичність внутрішньої частини стіни і стійкість до механічних впливів (мінімальна товщина ВСК більше 0,75 мм).
  3. Перешкода для холоду через можливе просідання утеплювача. Оскільки він вкладається в стінну касету, на нього впливає вертикальний тиск.
  4. Доступна ціна. Разом з внутрішніми стіновими касетами можна застосовувати утеплювач меншої щільності. А цей показник впливає на фінальну вартість.

Поєднання сендвіча і внутрістенових касет має ще одну важливу перевагу - швидкість монтажу. Так відбувається тому, що ВСК є одночасно і внутрішньою поверхнею стіни, і несучим каркасом для облицювального матеріалу, а також не вимагає укладання пароізоляційною плівкою.

Правила установки внутрішніх стінових касет

Технологія монтажу ВСК включає кілька правил. Встановлюються вони до колон каркаса. Роблять це ярусами, починаючи знизу і поступово просуваючись вгору. Перед цим готують опорну поверхню цоколя будівлі, переконуються, що він строго прямолінійний. Після на цоколь монтують дерев'яний брус, герметизуючий шар. Герметизацію зазору між несучою колоною каркаса і касетою виконують ущільнювальної смугою. Вона виключає проникнення пара з приміщення. Кріплять внутрішні стінові касети без нахльосту саморізами. По кожній із сторін повинно бути не менше 3-х точок фіксації.

Оскільки стінові касети застосовуються як несучий елемент для навісної фасадної системи, їх простір заповнюється теплоізоляційним матеріалом. Можливо конструктивне рішення з суцільною ізоляцією від зовнішнього металевого захисного елемента (профнастилу). Воно реалізується із застосуванням двох теплоізоляційних шарів з різними показниками щільності. Менш щільний - для внутрішньої сторони касети, більш щільний - для зовнішньої. До того ж теплоізоляція захищає від вітру. Також ВСК касети можуть бути перфоровані на виробництві для кращого шумопоглинання.

У компанії "Алмет" ви можете купити внутрішні стінові касети і отримати всі необхідні консультації. Ми намагаємося забезпечити клієнтів якісними виробами і хорошим рівнем сервісу. Тому наші співробітники також допоможуть організувати доставку по Україні (до Львова, Києва, Одеси, Дніпро і т.д.). Потрібно сказати, що технологія будівництва з застосуванням внутрішніх стінових касет не нова. Вона успішно застосовувалася при зведенні багатьох будівель у всіх куточках нашої країни і отримала безліч позитивних відгуків. Переймайте досвід і нехай ваш ремонт / будівництво буде швидким і результативним!

Стандартні розміри ВСК: