Фальцева покрівля

Фальцева покрівля

Передовим та технологічним різновидом металевої покрівлі є фальцева. Матеріал складається з фрагментів - «картин», оснащених з обох боків спеціальними замками, що забезпечують герметичність кожного стику.

Фальцева покрівля Класика

Варіанти кольорів:

Монтажна ширина, мм: 500

Покриття: Поліестер, Матполіестер, Цинк, Алюмоцинк, Титанцинк

Товщина, мм: 0,45 0,5

Повна ширина, мм: 540

Фальцева покрівля Трапеція

Варіанти кольорів:

Монтажна ширина, мм: 500

Покриття: Поліестер, Матполіестер, Цинк, Алюмоцинк, Титанцинк

Товщина, мм: 0,45 0,5 0,55

Повна ширина, мм: 540

Фальцева покрівля Хвиля

Варіанти кольорів:

Монтажна ширина, мм: 500

Покриття: Поліестер, Матполіестер, Цинк, Алюмоцинк, Титанцинк

Товщина, мм: 0,45 0,5 0,55

Повна ширина, мм: 540

Купити фальцеву покрівлю в Україні пропонує компанія «Алмет». Цей товар ми виготовляємо на власному виробництві у Львові та Дніпрі, що дозволяє виконувати індивідуальні замовлення для облаштування фальцевими панелями навіть дахів складної конфігурації. Наш каталог наповнений моделями, що дозволяють вибрати варіант за власними уподобаннями.

Фальцева покрівля: будова у деталях

Фальцева покрівля збирається з панелей із використанням кріплень-замків, утворюючи одне полотно, яке структуроване швами та додатковими елементами. Одна фальцева панель - багатошарова система, що включає:

Подібна структура забезпечує захист виробу від корозійного впливу та сприяє посиленню експлуатаційних властивостей даху. Фальцеві панелі першокласної якості можна купити за прийнятною ціною у нашому інтернет-магазині. Матеріал оснащений спец замками, що забезпечують надійну фіксацію навіть на скатах та вертикальних поверхнях, що полегшує монтаж.

Структура фальцевої покрівлі

В основі фальцевої панелі буває сталь високої якості, мідь або оцинкування товщиною від 0,3 до 0,8 мм. Кожен лист забарвлюється в бажаний колір згідно з каталогом, а також може мати матову або глянцеву поверхню. Їх скріплення здійснюється фальцюванням, що створює суцільні покрівельні покриття.

Вибрати та купити в Україні фальцеву покрівлю варто саме у постачальника ТОВ «Алмет», оскільки наша продукція:

Види фальцевих з’єднань

"Алмет", як виробник, пропонує купити дешево фальцеву покрівлю різноманітних типів. Залежно від складності конструкції можна придбати фальцеві панелі:

Також фальцеву покрівлю розрізняють за різновидами замків, які можуть бути:

Ціна фальцевої покрівлі

Ціни на фальцеву покрівлю від виробника «Алмет» найменші в Україні. Це обумовлено наявністю власних потужностей і, відповідно, роботою без посередників. Тому ми зберігаємо низьку вартість на власну продукцію, не знижуючи її якісних показників. Остаточна ціна фальцевої покрівлі визначається виходячи з:

 1. Особливостей листів.
 2. Сировини.
 3. Модифікації.
 4. Типу замків.
 5. Кількості м2.

Основні переваги фальцевої покрівлі

Головною перевагою фальцевих панелей є 100% герметичність. Професійно виконаний монтаж клік фальця забезпечує надійне та міцне з'єднання металевих «картин». Інші переваги покрівельного матеріалу полягають у:

Чому слід купити фальцеву покрівлю у нас?

Придбана фальцева покрівля у Львові чи Дніпрі із заводу «Алмет» прослужить вам багато років, не втративши свого первинного вигляду. Скориставшись нашою пропозицією, клієнти можуть розраховувати на:

 1. Доступні ціни.
 2. Вигідні умови замовлення завдяки нашим знижкам та акціям.
 3. Високоякісні фальцеві панелі.
 4. Закупівлю матеріалів великим гуртом та в роздріб.
 5. Отримання офіційної гарантії із тривалим терміном.
 6. Виконання зобов'язань з нашого боку - забезпечимо постачання висококласного товару у визначений термін.
 7. Виготовлення матеріалу за параметрами, потрібними замовнику.
 8. Точний розрахунок - наші фахівці безпомилково розрахують скільки фальц кліка буде потрібно в реалізації конкретних рішень.

⏩ Чим особливі товари з категорії Фальцева покрівля купити у Львові, Україні | Ціни від виробника ALMET від Almet?

⭐ Тим, що ми надаємо нашим клієнтам комплексний сервіс: прорахунок проекту, виробництво, доставка та гарантія. ТОВ "Алмет" це команда професіоналів з 10-річним досвідом у сфері покрівельних матеріалів та огорож.

⏩ Хто ваші клієнти?

⭐ У своїй роботі наша команда орієнтується на довгу, відповідальну і взаємовигідну співпрацю, на високі вимоги ринку і наших замовників. Серед наших клієнтів: Укрнафта, 33м2, АТБ, Нова Пошта, Спортлайф, Буковель.

⏩ Скільки коштує доставка покрівельних та облицювальних матеріалів по Україні?

🚚 Основні потужності виробництва знаходяться у Львові та Дніпрі, тому доставляємо вироби як по західній, так і східній Україні відповідно до тарифів перевізників.

⏩ Чи можна бути впевненим у якості продукції?

📆 Так. Репутація має для нас реальну вагу: замовляючи покрівельні, фасадні та каркасні матеріали чи металеві огорожі, ви можете бути на 100% впевнені, що отримаєте саме ту товщину і саме ту якість металу, за яку Ви заплатили.