Фальцева покрівля

Фальцева покрівля

Будівництво дому є однією з найбільш значних інвестицій, а покрівля - найважливішим елементом. Вона захищає будівлю від опадів і інших зовнішніх впливів, а також формує цілісну конструкцію і комфортний мікроклімат всередині будинку.

Фальцева покрівля Класика

Варіанти кольорів:

Монтажна ширина, мм: 500

Покриття: Поліестер, Матполіестер, Цинк, Алюмоцинк, Титанцинк

Товщина, мм: 0,45 0,5

Повна ширина, мм: 540

Фальцева покрівля Трапеція

Варіанти кольорів:

Монтажна ширина, мм: 500

Покриття: Поліестер, Матполіестер, Цинк, Алюмоцинк, Титанцинк

Товщина, мм: 0,45 0,5 0,55

Повна ширина, мм: 540

Фальцева покрівля Хвиля

Варіанти кольорів:

Монтажна ширина, мм: 500

Покриття: Поліестер, Матполіестер, Цинк, Алюмоцинк, Титанцинк

Товщина, мм: 0,45 0,5 0,55

Повна ширина, мм: 540

Фальцева покрівля - надійне покриття для будинку

Дах повинен бути якісним, сучасним, презентабельним. Цим вимогам відповідає фальцева покрівля. Вона зарекомендувала себе як довговічне і надійне покриття, яке відрізняється високими експлуатаційними характеристиками і легкістю монтажу. Фальц являє собою спеціальний шов на металевих листах, який з'єднує їх. Завдяки цьому вдається досягти максимальної герметичності при з'єднанні кожного аркуша. В результаті покрівля запобігає потраплянню вологи всередину і на стіну будівлі. Ваш будинок буде максимально захищеним від протікання та інших неприємних наслідків.

Переваги фальцевої покрівлі

Щорічно з'являються оздоблювальні матеріали, які спрощують процес будівництва і ремонту будинку. Фальцева покрівля вважається однією з найкращих. Особлива система стиків забезпечує повну герметичність даху без клейових швів, гумових ущільнювачів і наскрізних отворів. Крім того, ребра жорсткості надають фальцевій покрівлі виразність і додаткову міцність. Це найбільш універсальне покриття, що захищає будинок від негоди. Також фальцева покрівля має такі переваги:

  • Легка вага, завдяки чому вдається зменшити навантаження на фасад і конструкцію будинку, каркас даху.
  • Гладка поверхня. Вода швидко стікає по даху, не скупчується і не затримується.
  • Гнучкість і пластичність. Фальцева покрівля підійде на даху будь-якої форми.
  • Тривалий термін служби. Вона витримує від 20 до 150 років.
  • Ремонтопридатність. При появі будь-яких ушкоджень на фальц-даху вони легко усуваються методом паяння.
  • Широка колірна гамма, що дозволяє підлаштувати покрівлю під екстер'єр всього будинку.
  • Великий діапазон довжини і ширини фальцевих панелей.
  • Антикорозійне покриття, завдяки чому дах не проржавіє і збереже функціональність і презентабельність після багаторічної експлуатації.
  • Зручність монтажу.

Мабуть, єдиним недоліком крівлі є висока теплопровідність. В результаті в зимову пору року на даху утворюються бурульки, які потрібно періодично знімати вручну.

Різновиди крівлі

Для виготовлення фальцевой покрівлі використовують різні матеріали. Найчастіше це оцинкована рулонна сталь. Такий дах найдешевша, при цьому прослужить близько 50 років за умови правильної експлуатації. Також фальцева покрівля проводиться з таких матеріалів:

Компанія "Алмет" пропонує різні варіанти крівлі для покриття промислових та приватних будівель. У нас ви зможете купити якісні матеріали, а також скористатися послугами фахівців з установки даху і монтажу обрешітки для подвіша карнизних звисів. Доставка продукції можливо в Київ, Львів, Одесу, Дніпро та інші міста України. Звертайтеся і ми виконаємо прорахунок перекриття вашого будинку.

Фальцева покрівля є надійною і жорсткою покрівлею з тонколистової сталі - мідна, металева, оцинкована і ін.

Основним і вагомою перевагою фальцевой покрівлі в порівнянні з іншими металевими покриттями є спосіб її кріплення до кроквяної системи. В процесі установки немає необхідності ні в отворах, ні в клейовому шві, фальц-панелі кріпляться один до одного за рахунок загнутих в кілька разів ребер. Фальцева покрівля виготовляються з рулонної оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Спочатку рулон металу шириною 1250 мм розрізається на більш вузькі рулони (штріпси) шириною 625мм, далі на Фальцепрокатні обладнанні по краях штрипса шляхом профілювання формуються замкові з'єднання.


⏩ Чим особливі товари з категорії Фальцева покрівля купити у Львові, Україні | Ціни від виробника ALMET від Almet?

⭐ Тим, що ми надаємо нашим клієнтам комплексний сервіс: прорахунок проекту, виробництво, доставка та гарантія. ТОВ "Алмет" це команда професіоналів з 10-річним досвідом у сфері покрівельних матеріалів та огорож.

⏩ Хто ваші клієнти?

⭐ У своїй роботі наша команда орієнтується на довгу, відповідальну і взаємовигідну співпрацю, на високі вимоги ринку і наших замовників. Серед наших клієнтів: Укрнафта, 33м2, АТБ, Нова Пошта, Спортлайф, Буковель.

⏩ Скільки коштує доставка покрівельних та облицювальних матеріалів по Україні?

🚚 Основні потужності виробництва знаходяться у Львові та Дніпрі, тому доставляємо вироби як по західній, так і східній Україні відповідно до тарифів перевізників.

⏩ Чи можна бути впевненим у якості продукції?

📆 Так. Репутація має для нас реальну вагу: замовляючи покрівельні, фасадні та каркасні матеріали чи металеві огорожі, ви можете бути на 100% впевнені, що отримаєте саме ту товщину і саме ту якість металу, за яку Ви заплатили.