Фасадні системи

Фасадні системи

Технологія обробки стін будівлі продумується ще на етапі проектування. Адже ззовні будинок повинен гармонійно вписуватися в навколишній ландшафт, бути красивим і акуратним, привертати увагу. Однак важлива не тільки декоративна складова. Будинок повинен бути захищений від вітру, вологи, пари, перепадів температур. За це відповідають фасадні матеріали. З їх допомогою не тільки надають будівлі презентабельний зовнішній вигляд, але і утеплюють, звукоізолюють. Важливо, щоб фасадне облицювання було гігієнічним, стійким до появи цвілі і грибків, які сприяють появі мікротріщин в стінах. На будівельному ринку України оздоблювальні матеріали представлені в широкому асортименті. Кожен з них має свої переваги і недоліки. Вибір одного з них залежить від технічних характеристик і здатності повною мірою справлятися з покладеними зобов'язаннями.

ВСК 110

Висота, мм: 110

Покриття: Цинк, Поліестер

Ширина, мм: 600

Товщина, мм: 0,7 0,75 0,88 1,0 1,25

ВСК 125

Висота, мм: 125

Покриття: Цинк, Поліестер

Ширина, мм: 600

Товщина, мм: 0,7 0,75 0,88 1,0 1,26

ВСК 150

Висота, мм: 150

Покриття: Цинк, Поліестер

Ширина, мм: 600

Товщина, мм: 0,7 0,75 0,88 1,0 1,27

ВСК 200

Висота, мм: 200

Покриття: Цинк, Поліестер

Ширина, мм: 600

Товщина, мм: 0,7 0,75 0,88 1,0 1,28

Сайдинг Дошка

Матеріл: Поліестер, Матполіестер, Printech

Монтажна ширина, мм: 340

Товщина, мм: 0,4 0,43 0,45 0,5

Повна ширина, мм: 376

Сайдинг Зруб (Блок-хаус)

Монтажна ширина, мм: 357

Покриття: Поліестр, Матполіестр, Printech

Товщина, мм: 0,4 0,43 0,45 0,5

Повна ширина, мм: 395

Сайдинг Корабельна дошка

Матеріл: Поліестер, Матполіестер, Printech

Монтажна ширина, мм: 231

Товщина, мм: 0,4 0,43 0,45 0,5

Повна ширина, мм: 265

Види фасадних матеріалів і їх особливості

Зовнішнє оздоблення будівель з фасадом великої площі (офісного центру, житлового комплексу, магазину, торгового центру) повинна вирішувати цілий комплекс завдань. Зважаючи на це до такої продукції, як облицювальні матеріали, пред'являються дуже високі вимоги. Вони повинні в повній мірі забезпечувати механічну захист будинку, його звукоізоляцію, довгий термін служби, привабливий зовнішній вигляд, а також простоту монтажу і ремонтопридатність. Сьогодні елементи фасаду найчастіше облицьовують за допомогою таких матеріалів, як:

Якщо ви плануєте роботи з облицювання будинку, компанія "Алмет" пропонує якісні фасадні матеріали від виробника. Ціни на продукцію доступні, тому нашими послугами користуються як приватні забудовники, так і великі підрядники. Доставка фасадних матеріалів можлива до Львова, Києва, Одеси, Дніпро та інші міста України.

  1. полімерне покриття;
  2. грунтовий шар;
  3. конверсійний шар (фосфатний);
  4. шар цинку;
  5. сталевий холоднокатаний лист;
  6. шар цинку;
  7. конверсійний шар (фосфатний);
  8. захисний шар

⏩ Чим особливі товари з категорії Фасадні системи АМК купити у Львові, Україні | Ціни від виробника ALMET від Almet?

⭐ Тим, що ми надаємо нашим клієнтам комплексний сервіс: прорахунок проекту, виробництво, доставка та гарантія. ТОВ "Алмет" це команда професіоналів з 10-річним досвідом у сфері покрівельних матеріалів та огорож.

⏩ Хто ваші клієнти?

⭐ У своїй роботі наша команда орієнтується на довгу, відповідальну і взаємовигідну співпрацю, на високі вимоги ринку і наших замовників. Серед наших клієнтів: Укрнафта, 33м2, АТБ, Нова Пошта, Спортлайф, Буковель.

⏩ Скільки коштує доставка покрівельних та облицювальних матеріалів по Україні?

🚚 Основні потужності виробництва знаходяться у Львові та Дніпрі, тому доставляємо вироби як по західній, так і східній Україні відповідно до тарифів перевізників.

⏩ Чи можна бути впевненим у якості продукції?

📆 Так. Репутація має для нас реальну вагу: замовляючи покрівельні, фасадні та каркасні матеріали чи металеві огорожі, ви можете бути на 100% впевнені, що отримаєте саме ту товщину і саме ту якість металу, за яку Ви заплатили.