Фасадні системи

Фасадні системи

Облицювальні матеріали для фасадів - найважливіший елемент у будівництві споруд. Вимоги до дизайну будинків набувають унікальності, тому ринок України потребує рішень, здатних задовольнити запити споживачів. Сучасні облицювальні фасади - високотехнологічні матеріали, призначені реалізувати навіть найсміливіші архітектурні та дизайнерські ідеї. Сьогодні суттєво зріс попит на вентильовані, навісні та АМК фасади. Їх монтаж провадиться ще на етапі будівництва, в процесі відновлення або реконструкції будівлі.

ВСК 110

Висота, мм: 110

Покриття: Цинк, Поліестер

Ширина, мм: 600

Товщина, мм: 0,7 0,75 0,88 1,0 1,25

ВСК 125

Висота, мм: 125

Покриття: Цинк, Поліестер

Ширина, мм: 600

Товщина, мм: 0,7 0,75 0,88 1,0 1,26

ВСК 150

Висота, мм: 150

Покриття: Цинк, Поліестер

Ширина, мм: 600

Товщина, мм: 0,7 0,75 0,88 1,0 1,27

ВСК 200

Висота, мм: 200

Покриття: Цинк, Поліестер

Ширина, мм: 600

Товщина, мм: 0,7 0,75 0,88 1,0 1,28

Сайдинг Дошка

Матеріл: Поліестер, Матполіестер, Printech

Монтажна ширина, мм: 340

Товщина, мм: 0,4 0,43 0,45 0,5

Повна ширина, мм: 376

Сайдинг Зруб (Блок-хаус)

Монтажна ширина, мм: 357

Покриття: Поліестр, Матполіестр, Printech

Товщина, мм: 0,4 0,43 0,45 0,5

Повна ширина, мм: 395

Сайдинг Корабельна дошка

Матеріл: Поліестер, Матполіестер, Printech

Монтажна ширина, мм: 231

Товщина, мм: 0,4 0,43 0,45 0,5

Повна ширина, мм: 265

Виробник ТОВ «Алмет» пропонує купити фасадну систему АМК та інші види облицювальних матеріалів. Гарантуємо високоякісний товар, адже ми використовуємо тільки найкращий матеріал для його виробництва. Наші потужності розташовані у Львові та Дніпрі, тож замовити виготовлення облицювальних фасадів за доступною вартістю, компанія пропонує мешканцям усієї України. У нас можна не тільки вигідно купити ці будівельні матеріали, але й отримати комплексний сервіс, що включає розрахунок проєкту, виробництво, доставку та гарантію.

Що таке фасадні системи?

Системи облицювання фасадів - різні за конструкцією та способом встановлення панелі для зовнішніх стін будівлі, що є оригінальною прикрасою екстер’єру будівель, а також облицювальним матеріалом, на який покладаються функції, що полягають у забезпеченні:

Види фасадних систем

Сучасні облицювальні матеріали зовнішніх стін будівель, пропоновані ринком, поділяються на такі категорії:

 1. Вентильовані.
 2. Не вентильовані.

Перший тип панелей монтується до конструкцій з несучою функцією стінових огорож за допомогою збірних каркасів з алюмінію. Вони набули поширення в облицюванні офісних будівель і торгових центрах, банківських установ та промислових будівель. Частини не вентильованих фасадів фіксуються на захисних конструкціях. Це зовнішнє облицювання застосовується переважно для оформлення житлових будівель.

Вентильовані та не вентильовані типи зовнішніх панелей також поділяються на групи, що відрізняються перевагами, недоліками та специфічними сферами використання.

Фасадна система АМК в Україні набула величезної популярності. Це акрилово-мармурова крихта на армувальній сітці. АМК чудово імітує цегляну кладку або бетонні блоки, а також є оригінальним рішенням зовнішнього оформлення будівлі, що скорочує фінансові витрати та час на оздоблення.

Із заводу за доступною ціною купити в Україні фасадну систему АМК пропонує інтернет-магазин «Алмет». Переглянувши наш каталог, ви переконаєтеся у різноманітності варіантів даного типу оздоблення будівель, та зможете підібрати відповідний матеріал. Доставка забезпечується у всі населені пункти України.

Від чого залежать ціни на фасадні системи

Ціни на фасадні системи різні, і вони залежать від таких параметрів, як:

 1. Розмір (площа листа м2).
 2. Товщина.
 3. Складність фактури.
 4. Геометричні показники.
 5. Технологія фарбування.

Також ціна варіюється залежно від того, фасадна система АМК або будь-яка інша купуються гуртом або в роздріб. У компанії «Алмет» дуже вигідно робити гуртові замовлення, оскільки ми пропонуємо найприйнятнішу вартість в Україні, не втрачаючи першокласної якості матеріалів.

Якісні алюмінієві фасадні системи

Панелі для фасадів з алюмінію - лідер серед оздоблювальних матеріалів з різноманітності варіантів зовнішнього оформлення будівель. З їх допомогою проводиться високоякісне облицювання як висотних, так і малоповерхових будівель, а також обробка складних форм архітектури з ексклюзивним стилем.

Де недорого замовити фасадні системи з алюмінію?

Ми надаємо можливість встановити надійні фасади з алюмінію та весь спектр послуг, включаючи створення нетипового індивідуального шаблону, проєктування, виготовлення та доставку. Наша конкурентна перевага - багатоступеневий контроль виробничого процесу. Тому, якщо вас цікавлять надійні алюмінієві фасадні системи в Україні, їх кращий виробник і постачальник - ТОВ «Алмет».

Переваги та недоліки фасадних систем

До переваг облицювальних фасадів відноситься забезпечення додаткової паро-, звуко-і теплоізоляції, а також можливість оперативної установки, легкість зміни дизайну та виконання відновлювальних робіт, практичність та гарні експлуатаційні властивості.

Серед мінусів варто зазначити: обмеження утеплення укосів фігурних отворів та збільшення товщини стін через утворення повітряного прошарку та монтажу кронштейнів.

 1. полімерне покриття;
 2. грунтовий шар;
 3. конверсійний шар (фосфатний);
 4. шар цинку;
 5. сталевий холоднокатаний лист;
 6. шар цинку;
 7. конверсійний шар (фосфатний);
 8. захисний шар

⏩ Чим особливі товари з категорії Фасадні системи АМК купити у Львові, Україні | Ціни від виробника ALMET від Almet?

⭐ Тим, що ми надаємо нашим клієнтам комплексний сервіс: прорахунок проекту, виробництво, доставка та гарантія. ТОВ "Алмет" це команда професіоналів з 10-річним досвідом у сфері покрівельних матеріалів та огорож.

⏩ Хто ваші клієнти?

⭐ У своїй роботі наша команда орієнтується на довгу, відповідальну і взаємовигідну співпрацю, на високі вимоги ринку і наших замовників. Серед наших клієнтів: Укрнафта, 33м2, АТБ, Нова Пошта, Спортлайф, Буковель.

⏩ Скільки коштує доставка покрівельних та облицювальних матеріалів по Україні?

🚚 Основні потужності виробництва знаходяться у Львові та Дніпрі, тому доставляємо вироби як по західній, так і східній Україні відповідно до тарифів перевізників.

⏩ Чи можна бути впевненим у якості продукції?

📆 Так. Репутація має для нас реальну вагу: замовляючи покрівельні, фасадні та каркасні матеріали чи металеві огорожі, ви можете бути на 100% впевнені, що отримаєте саме ту товщину і саме ту якість металу, за яку Ви заплатили.