Мансардні вікна

Мансардні вікна

Мансардні вікна - це прекрасна деталь будь-якої споруди. Вони відмінно вписуються в будь-яке оточення. Мансардні вікна виконують не тільки роль вікна, але повинні витримувати навантаження на покрівлю. Саме ця відмінна деталь різнить їх зі звичайними вертикальними вікнами.

Такі вікна крім пропускання світла мають ще інші особливі характеристики конструкції: завдяки розташуванню стулок вище середини рами, конструкція обертового вікна не дозволяє воді з улиці стікати всередину. Також конструкція мансардних вікон дозволяє повернути вікно в діапазоні практично 180 ° навколо осі обертання. А також зафіксувати в зручному для вас положенні. Така простота дозволяє зручно регулювати освітленість і провітрюваність приміщення, а також такі характеристики зручні для обслуговування самого вікна.

Для виготовлення мансардних вікон можна використовувати різні матеріали. Серед яких дерево, дерево покрите поліуретаном і полівінілхлорид. Асортимент магазину представлений модельними рядами Velux, Roto і Farco. Кожен з яких практично повністю, підходить для будь-яких завдань.

Переваги мансардних вікон:

Всі мансардні вікна між двома склопакетами мають заповнювач. Найчастіше це аргон, і криптон. Завдяки їм вони і зберігають свою надійність.

Але також важливо окремо вказати про надійність вікна від проникнення. Існує кілька класів безпеки металопластикового вікна:

При виборі мансардного вікна важливо враховувати такі кроки як:

Для забезпечення герметичності і як захист від проникнення вологи через вікно використовуються оклади.

При виборі окладу для вікна важливо враховувати такі критерії:

Ви можете замовити мансардні вікна, і задати питання, зателефонувавши, залишивши повідомлення або номер телефону на нашому сайті і один з наших менеджерів зв'яжеться з вами найближчим часом.

"Алмет" надає доставку в зручне для вас місце, прямо до будівельного об'єкту по всій Україні.