Металева огорожа Жалюзі

Характеристики

Висота:
до 2.4
Колір RAL:
9005 8019 8017 7024 6005 6020 3005 8004 золотий дуб, венге
Ширина:
до 3m

Металевий паркан-жалюзі: новий погляд на захист території

Думаєте над встановленням огорожі, але не хочете традиційних варіантів? Рішення є - металевий паркан-жалюзі. Тим більше, що виробники створюють безліч версій, серед яких обов'язково знайдеться та, яка вам сподобається. Так, ви можете вибирати кольори, розташування ламелей (горизонтальне або вертикальне). Та й ціни на паркани-жалюзі досить різноманітні. Ви цілком можете недорого купити надійний і привабливий варіант.

Особливості виробництва і монтажу забору жалюзі

Металеву огорожу жалюзі нормально переносить перепади температур і вплив вологи, оскільки виробляється з оцинкованої та нержавіючої сталі. Товщина листа залежить від особливостей конструкції. Природно, чим він товстіший, тим міцніший готовий виріб. На металевих листах додатково формуються ребра жорсткості, що забезпечують стійкість до згинання під власною вагою. При правильному монтажі паркан-жалюзі витримує потужні пориви вітру, не піддається сильним ударам. Для нього потрібен неглибокий фундамент і добротно встановлені профільні труби розміром 40х40 мм (оптимально). Довжина одного прольоту забору жалюзі в межах 1-3 метри. Висоту ви можете набирати, виходячи зі своїх бажань чи потреб.

На що звертати увагу при виборі версії забору

Огорожа встановлюється надовго, тому до її вибору треба ставитися серйозно і зі знанням справи. Рекомендуємо звертати увагу на кілька нюансів:

  1. Місцевість. Якщо ваш будинок розташований на жвавій вулиці в Києві, Харкові, Дніпрі, Львові чи Одесі, подумайте про шумоізоляцію ділянки.
  2. Стилістика будинку і подвір'я. Дах, елементи основної будівлі повинні поєднуватися з парканом-жалюзі. Найбільш гармонійно виглядає дах і огорожа одного кольору.
  3. Ландшафт. Цей показник важливий при установці огорожі. Потрібно брати до уваги глибину промерзання грунту, її тип, присутність поверхневих вод, а також наявність ухилу ділянки.

Огорожа жалюзі поєднує в собі і захист, і відкритість території одночасно, оскільки пропускає сонячне світло і повітря. Його ламелі можна розташовувати вертикально і горизонтально. Останній варіант звичніше, а ось перший - ефектніше. Якщо дивитися на вертикальні ламелі забору фронтально, здається, що конструкція суцільна. Але досить підійти до однієї з опор, і відкриваються отвори. Хоча вільний простір ніяк не впливає на захисні властивості паркану.

Вибравши паркан-жалюзі, ви будете в плюсі

Подібні огорожі мають безліч переваг:

  1. Хороші вентильовані властивості. Близько заборів-жалюзі можна висаджувати різноманітні рослини. Виглядає таке сусідство цілком органічно.
  2. Тривалий термін експлуатації. Огорожа не вимагає додаткового обслуговування. А якщо його ламелі розташовані горизонтально, ще й поглинаються гучні звуки вулиці.
  3. Простота догляду. Щоб очистити поверхню забору від вуличного пилу, досить пройтися водою зі шланга, можна навіть не користуватися миючими засобами.

Якщо ви вирішили купити паркан-жалюзі за розумною ціною на нашому сайті, рекомендуємо подбати також про ворота і хвіртки. З такою огорожею вдало поєднуються як звичайні розпашні, так і механічні або автоматичні конструкції. Якщо вам потрібна додаткова інформація з цього приводу, зв'яжіться зі співробітниками нашої компанії. Вони дадуть відповіді на всі ваші запитання, допоможуть з розрахунком кількості елементів огорожі, організують доставку по Україні (Київ, Вінниця та ін.). І вже через пару днів ви будете почувати себе більш спокійно і захищено на своєму ж подвір'ї.

Розгорнути

Дізнатися ціни

Дякуємо за заявку!
Мі зв'яжемося з вами найближчим часом