Штахет металевий

Штахет металевий

Огорожа - ключовий акцент в його екстер'єрі. Без нього вся будова виглядає незавершеною і якоюсь ... незахищеною. Сучасний ринок матеріалів, з яких створюється огорожа, рясніє різноманітними пропозиціями. Однак безперечно виграшним варіантом продовжує бути металевий паркан.
Штакет металевий овальний

Колір RAL: 9005 8019 8017 7024 6005 6020 3005 8004 золотий дуб, венге

Ширина, мм: 105

Штакет металевий трапеція

Колір RAL: 9005 8019 8017 7024 6005 6020 3005 8004 золотий дуб, венге

Ширина, мм: 115

Металевий штахетник - один з кращих матеріалів для огорожі

Найбільшою популярністю користується такий тип огорож в ЗША. Саме з цієї країни пішла традиція фарбувати дерев'яний або металевий паркан в білий колір, який асоціюється з благополуччям і достатком. Дуже швидко ця традиція перейшла в інші країни і остаточно популяризувала подібний вид огорожі.

Спочатку штахетник виготовляли з дерева. Однак на сьогоднішній день існує маса більш недорогих альтернатив, ціна яких набагато лояльніше, ніж у дерев'яних аналогів. Особливою популярністю користується штахетник із пластику ПВХ або металу. Про останній ми хочемо розповісти більш детально.

Переваги металевого штахетника

У порівнянні з іншими матеріалами для огорожі, металевий штахет має ряд істотних переваг. Серед них можна виділити кілька найважливіших для тих, хто планує купити даний тип огорожі, але поки сумнівається в коректності свого вибору:

  1. Вільний рух вітру без перешкод. Огороджена ділянка відмінно провітрюється, а пориви вітру не шкодять забору.
  2. Доступ сонячних променів. Через відстань між штахетом легко проходить сонячне світло.
  3. Відсутність відчуття ізоляції. Через зазори проглядається вулиця.
  4. Безліч варіантів дизайну для вашого огорожі.
  5. Простота установки, з якою власноруч зможе впоратися навіть недосвідчений майстер.

Крім цього, варто сказати, що ціна металевого паркану цілком доступна для більшості покупців. Це в свою чергу робить даний матеріал ще більш привабливим для покупців.

Види металевого паркану

Якщо ви однозначно вирішили, з якого матеріалу буде створено ваш паркан, потрібно підібрати необхідний для вас вид штахету. Існує кілька найпоширеніших його різновидів:

Від основних якостей кожного виду залежить його довговічність, легкість монтажу і, що природно, ціна. Найбільш недорогим є металевий паркан М і П-подібних форм. Однак термін його служби досить обмежений. Важкогнутий, фігурний і закруглений штахетник виготовляється з більш якісного матеріалу. Огорожа з нього виходить значно довговічніша.

Вибираючи металевий паркан, необхідно обов'язково звернути увагу на  вміст цинку в ньому, а також на наявність завальцовки (бічних заокруглень). Розрахунок дуже простий - в одному квадратному метрі повинно бути не менше 80-100 грам цинку. В іншому випадку ваша огорожа буде схильна до корозії, якщо її навіть трохи пошкодять.

Компанія «Алмет» - найкраще місце, щоб недорого купити штахетник

Якщо ви хочете купити металевий штахетник від перевіреного виробника по найлояльнішій ціні, зверніться виробника - компанії «Алмет». Ми гарантуємо своїм клієнтам оптимальну якість і кращі умови співпраці. Доставка вашого замовлення здійснюється в рекордно стислі терміни у Львів, Київ, Харків, Дніпро та інші міста України найпопулярнішими транспортними компаніями. Оцініть всі переваги покупки у нас прямо зараз!