Стіновий профнастил

Стіновий профнастил

Ще до недавніх пір обробка стін будівель і зведення перегородок в них забирало у будівельників багато сил і часу. Однак сьогодні цей процес значно спрощується. А все завдяки сучасним будматеріалів, які дозволяють робити це не тільки в більш короткі терміни, але і з гарантією якості. Одним з таких матеріалів, які користуються зараз особливим попитом в Україні, являетсястеновой (фасадний) профнастил (профлист) - оцинкований металевий лист з полімерним покриттям, в конструкції якого є хвилі трапецієподібної форми, що надають виробу більшої жорсткості.
Профнастил С-8

Варіанти кольорів:

Марка сталі: DX51D, S280GD

Монтажна ширина, мм: 1160

Покриття: Поліестер, Матполіестр, Цинк, Алюмоцинк, Food safe, printech

Сфера Застосування: Стіновий/фасадний, для паркану

Профнастил С-10

Варіанти кольорів:

Марка сталі: DX51D, S280GD

Монтажна ширина, мм: 1170

Покриття: Поліестер, Матполіестр, Цинк, Алюмоцинк, Food safe, printech

Товщина, мм: 0,25 0,3 0,35 0,38 0,4 0,43 0,45 0,5 0,55 0,6 0,65 0,7

Профнастил С-15

Варіанти кольорів:

Марка сталі: DX51D, S280GD

Монтажна ширина, мм: 1120

Покриття: Поліестр, Матполіестр, Цинк, Алюмоцинк, Food safe, printech

Товщина, мм: 0,3 0,35 0,38 0,4 0,43 0,45 0,5 0,55 0,6 0,65 0,7

Профнастил ПС-20

Варіанти кольорів:

Марка сталі: DX51D, S280GD

Монтажна ширина, мм: 1100

Покриття: Поліестр, Матполіестр, Цинк, Алюмоцинк, Food safe

Сфера Застосування: Стіновий/фасадний, покрівельний, для паркану

Стіновий (фасадний) профнастил - миттєва облицювання фасадів і стін

Популярність цього матеріалу пояснюється не тільки його високими експлуатаційними характеристиками, але і розумною ціною. Тому, якщо найближчим часом в ваших планах - побудова нового паркану в Києві, оздоблення фасаду офісної будівлі в Дніпрі або обшивка стін котеджу в Одесі, то не забудьте купити стіновий профнастил від українського виробника - компанії «Алмет». Чому саме у нас? Все просто: ми маємо в своєму розпорядженні не тільки великим досвідом виробничого справи (20 років) і найбільш прийнятними цінами, а й знають фахівцями, здатними максимально швидко провести прорахунок точної кількості профлистов, необхідних для подшива тієї чи іншої споруди. Завдяки цьому вам не доведеться купувати зайвий будматеріал, який згодом буде припадати пилом в гаражі або на складі.

Стіновий профнастил: особливості вибору

Вибираючи профлист на фасад або стіну, не забудьте врахувати такі особливості:

Замовити в компанії «Алмет» фасадний профнастил - означає придбати одночасно якісний і недорогий будівельний матеріал не тільки для внутрішньої і зовнішньої обробки стін іфасадов у Львові, а й для зведення парканів та огорож в будь-яких інших містах України. Та й до того ж, співпрацюючи з нами, ви отримуєте доставку придбаного товару в будь-який регіон країни на максимально вигідних умовах.

Також постійно в наявності профнастил Printech з імітацією малюнків:


⏩ Чим особливі товари з категорії Стіновий профнастил від Almet?

⭐ Тим, що ми надаємо нашим клієнтам комплексний сервіс: прорахунок проекту, виробництво, доставка та гарантія. ТОВ "Алмет" це команда професіоналів з 10-річним досвідом у сфері покрівельних матеріалів та огорож.

⏩ Хто ваші клієнти?

⭐ У своїй роботі наша команда орієнтується на довгу, відповідальну і взаємовигідну співпрацю, на високі вимоги ринку і наших замовників. Серед наших клієнтів: Укрнафта, 33м2, АТБ, Нова Пошта, Спортлайф, Буковель.

⏩ Скільки коштує доставка покрівельних та облицювальних матеріалів по Україні?

🚚 Основні потужності виробництва знаходяться у Львові та Дніпрі, тому доставляємо вироби як по західній, так і східній Україні відповідно до тарифів перевізників.

⏩ Чи можна бути впевненим у якості продукції?

📆 Так. Репутація має для нас реальну вагу: замовляючи покрівельні, фасадні та каркасні матеріали чи металеві огорожі, ви можете бути на 100% впевнені, що отримаєте саме ту товщину і саме ту якість металу, за яку Ви заплатили.