Сталь у рулонах купити у Львові, Україні | Ціни від виробника ALMET
Сталь в рулонах

Сталь в рулонах

В даний час в перелік найбільш популярних будівельних матеріалів входить рулонна сталь. І це не дивно. Адже сьогодні з неї виготовляється безліч виробів і конструкцій. А привертає вона споживача підвищеною стійкістю до утворення іржі і високими експлуатаційними характеристиками. Досягається це за рахунок наявності в ній спеціального шару -полімерного покриття, що дозволяє експлуатувати її практично в будь-яких умовах і сферах.

Рулонна сталь з полімерним покриттям

Країна: Румунія, Польща, Німеччина, Італія, Корея, Словаччина, Україна

Марка металу: DX51D S280GD S320GD

Товщина, мм: 0,45 0,5 0,7

Рулонна сталь оцинкована

Країна: Румунія, Польща, Німеччина, Італія, Корея, Словаччина, Україна

Марка металу: DX51D S280GD S320GD S350GD

Товщина, мм: 0,25 0,3 0,35 0,4 0,45 0,5 0,6 0,7 1 1,5 2 2,5 3

Сталь Кортен

Країна: Словаччина

Рулонна сталь від «Алмет» - краща якість за демократичною ціною

Оцинкована сталь з полімерним покриттям застосовується сьогодні під час зведення тимчасових будівель і ангарів, в момент зміцнення перекриттів або облаштування дахів і навіть часом при зведенні різних споруд, а також огорож. Тому, якщо вас зацікавив подібний матеріал, то купити його можна в режимі онлайн в компанії з 20-річним досвідом виробництва «Алмет». Чому у нас? Та тому що, співпрацюючи з нами, ви не тільки отримуєте сталь в рулонах, виготовлену з високоякісної сировини з дотриманням всіх виробничих норм і процесів, по найбільш прийнятною ціною, але і її доставку на максимально вигідних умовах в будь-яке місто України, будь це Київ, Львів, Одеса або будь-який інший населений пункт.

Рулонний сталь: основні види та переваги плоского прокату

Як відомо, сфер використання сталі в рулонах безліч. Це і автомобілебудування, і сільське господарство, і будівництво, і промисловість. Нерідко вона застосовується і в побуті. А все тому, що вона володіє величезною кількістю плюсів:

Що стосується основних видів плоского прокату, то, виходячи з його форми і типу захисного покриття, виділяють:

Купуючи в Дніпрі чи інших регіонах країни сталь в рулонах в компанії «Алмет», вам не доведеться турбуватися за наявність на ній відколів, щербин і тріщин. Тут їх просто не може бути. Ми на 100% впевнені в якості нашої продукції. Підтвердженням цього є тривала гарантія (10 років) на весь асортимент вироблених нами виробів.


⏩ Чим особливі товари з категорії Сталь в рулонах від Almet?

⭐ Тим, що ми надаємо нашим клієнтам комплексний сервіс: прорахунок проекту, виробництво, доставка та гарантія. ТОВ "Алмет" це команда професіоналів з 10-річним досвідом у сфері покрівельних матеріалів та огорож.

⏩ Хто ваші клієнти?

⭐ У своїй роботі наша команда орієнтується на довгу, відповідальну і взаємовигідну співпрацю, на високі вимоги ринку і наших замовників. Серед наших клієнтів: Укрнафта, 33м2, АТБ, Нова Пошта, Спортлайф, Буковель.

⏩ Скільки коштує доставка покрівельних та облицювальних матеріалів по Україні?

🚚 Основні потужності виробництва знаходяться у Львові та Дніпрі, тому доставляємо вироби як по західній, так і східній Україні відповідно до тарифів перевізників.

⏩ Чи можна бути впевненим у якості продукції?

📆 Так. Репутація має для нас реальну вагу: замовляючи покрівельні, фасадні та каркасні матеріали чи металеві огорожі, ви можете бути на 100% впевнені, що отримаєте саме ту товщину і саме ту якість металу, за яку Ви заплатили.


Дивитися в інших регіонах

у Луцькув Ужгородіу Рівномуу Тернополів Івано-Франківськуу Чернівцяху Хмельницькомуу Житомиріу Вінниціу Черніговіу Черкасаху Сумаху Полтавіу Кропивницькомув Одесіу Миколаєвіу Херсонів Запоріжжіу Дніпрів Харковіу Києві, Україніу Львові