Водостічні системи

Водостічні системи

Водостічні системи вважають важливою деталлю конструкції будь-якої будівлі, облаштування якої слід приділяти підвищену увагу. Якщо на будівлі не передбачено водостік або він не справляється зі своїми завданнями, вода, що надходить на дах у вигляді атмосферних опадів, буде стікати уздовж стін, поступово руйнуючи конструкцію, фундамент, цоколь. Уникнути цього можна, тільки якщо купити і встановити водостічну систему, здатну забезпечити повноцінний відведення води в дренажну систему або грунт. Фахівці компанії «Алмет» нададуть широкий асортимент металевих і пластикових водостічних систем з доставкою по Україні, проконсультують з вибору і монтажу.

Водостічна система Flamingo

Діаметр, мм: 150/100, 125/87

Колір RAL: Білий, сірий, графітовий, коричневий, оранжевий, зелений, червоний, оцинкований

Матеріл: Метал

Водостічна система Hunter

Діаметр, мм: 200/160, 170/110, 125/82

Колір RAL: Білий, сірий, графітовий, коричневий, чорний

Матеріл: ПВХ

Водостічна система Proaqua

Діаметр, мм: 150/110, 125/90

Колір RAL: Білий, чорний, графітовий, коричневий, оранжевий

Матеріл: ПВХ

Водостічна система Rainway

Діаметр, мм: 130/100, 90/75

Колір RAL: Білий, сірий, графітовий, коричневий, оранжевий, зелений, червоний

Матеріл: ПВХ

Призначення і особливості водостічних систем

Технічно водостічна система являє собою набір з труб, внутрішніх і зовнішніх кутів, колодязів, воронок, власників та інших допоміжних деталей, з'єднаних в єдину конструкцію для ефективного і швидкого відводу води з даху.

Якісний водостік, купити який за доступною ціною з доставкою по Києву та Україні можна в нашому інтернет-магазині, допоможе вирішити цілий ряд важливих завдань:

Чому варто купити водостічну систему у нас?

Вивчивши каталог нашого інтернет-магазину, ви зможете підібрати і купити водостоки, конструкція яких себе відмінно зарекомендувала на різних об'єктах в Україні і за кордоном. Стандартне рішення - це металева водостічна система, виготовлена ​​з оцинкованої сталі. Такі труби не схильні до корозії, впливу погодних умов, а також краще пластикових справляються з механічними пошкодженнями. Вони не руйнуються від граду і фізичних ударів.

Також ми пропонуємо пластикові водостічні труби, які відрізняються цілим рядом технічних переваг:

Ми надаємо широкий вибір водостічних систем за ціною, доступною для будь-якого власника, будівельника або підрядника в Україні. А також гарантуємо швидку доставку в Київ, Одесу, Львів, Дніпро та інші міста!