Омега-профіль купити у Львові, Україні від виробника ALMET

Омега-профіль

Характеристики

Висота полички, мм:
30 40 50 60 90
Марка сталі:
DX51D, S280GD, S320GD, S350GD
Товщина, мм:
1,0 1,2 1,5 1,8 2,0 2,5 3,0 3,5
Максимальна довжина, м:
13,6
Вміст цинку, г/м.кв.:
140-275

Омега-профіль по доступним цінам в Києві

Цей виріб з'явився на ринку України відносно недавно, але завдяки своїй складній універсальнії формі активно застосовується на різних етапах будівництва швидкомонтованих будівель за технологією ЛСТК. Свою назву цей виріб отримав завдяки незвичайній геометрії, що нагадує латинську букву «Ω». Головні конструкційні особливості Омега-профілю - цілих 5 площин, які можуть застосовуватися для кріплення самого профілю і монтажу до нього інших елементів. Вибираючи компанію «Алмет», ви отримуєте можливість купити Омега-профіль, виготовлений з кращої сталі DX51D, S280GD, S320GD, S350GD товщиною від 1 мм до 3 мм за найдоступнішими цінами в Києві.

Особливості та застосування Омега-профілю

Оцинкований профіль Омега, який також називають «капелюшним» профілем, найбільш широко використовується при монтажі підконструкцій вентильованого фасаду, як обрешітки при монтажі покрівельних покриттів, при зведенні легких тонкостінних конструкцій (ЛСТК), а також при зведенні різних загороджень і технічних споруд.

Омега-профіль, купити який ви зможете в нашій компанії, при монтажі не вимагає проведення зварювальних робіт, задіяння спеціальної важкої техніки і складного обладнання. Монтаж здійснюється болтовим з'єднанням, яке, незважаючи на свою простоту, забезпечує найвищу надійність і міцність готової конструкції.

До основних переваг даного оцинкованого виробу відносять:

  • Мала вага при винятковій несучої здатності. Не створює навантаження на фундамент, несучі конструкції і інші конструктивні елементи при монтажі.
  • Якісна оцинкована сталь 1 мм, 2 мм, 3 мм володіє відмінними антикорозійними властивостями, стійкістю до навантажень, хімічних реагентів, завдяки чому профіль зберігає свої несучі здібності і зовнішній вигляд до 50 років.
  • Завдяки складній формі значно розширює можливості монтажу і відрізняється підвищеною жорсткістю в порівнянні з іншими гнутими профілями.
  • Універсальний і практично не накладає обмежень на кріплення всіх видів облицювальних матеріалів.

Завдяки власному виробництву на наш Омега-профіль ціна залишається доступною як для приватних, так і оптових клієнтів України. Швидко виконаємо замовлення на будь-яку кількість профілів потрібного типорозміру, надамо сертифікати якості і виконаємо доставку в Київ, Дніпро, Одесу, Львів чи інші регіони країни.

Метал: рулонна сталь DX51D, S280GD, S320GD, S350GD
Цинк: 140 г/м2, 200 г/м2, 275 г/м2
Товщина: от 0,8 до 2мм
Довжина : до 6м

Розгорнути

Дізнатися ціни

Дякуємо за заявку!
Мі зв'яжемося з вами найближчим часом