Про Нас

ТОВ "Алмет" це команда професіоналів з 10-річним досвідом у сфері покрівельних матеріалів та огорож. Основні потужності виробництва знаходяться у Львові та Дніпрі, тому доставляємо вироби як по західній, так і східній Україні. Ми надаємо нашим клієнтам комплексний сервіс: прорахунок проекту, виробництво, доставка та гарантія.

Профнастил, металочерепиця, каркасні профілі для швидкомонтованих конструкцій, кріплення, водостічні системи, зварна сітка - повна комплектація об'єктів супутніми матеріалами.

У своїй роботі наша команда орієнтується на довгу, відповідальну і взаємовигідну співпрацю, на високі вимоги ринку і наших замовників.

Ми любимо працювати з людьми і любимо продавати метал - рівень, кількість і складність наших об'єктів зростає з кожним роком.

Репутація має для нас реальну вагу: замовляючи покрівельні, фасадні та каркасні матеріали чи металеві огорожі, ви можете бути на 100% впевнені, що отримаєте саме ту товщину і саме ту якість металу, за яку Ви заплатили.

Хочете більше дізнатися про нашу компанію “Алмет”? Тоді телефонуйте за вищевказаними номерами і отримайте детальну інформацію!

test

Серед наших клієнтів

Отзывы

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aliquam euismod, dolor a auctor hendrerit, nibh lorem molestie ante, id porttitor purus nisi hendrerit ligula. Cras convallis tincidunt odio, vel convallis nunc semper in. Nulla hendrerit et leo ut pulvinar.

John Doe, Doodle Inc.

Sed ut bibendum ligula. Donec vel velit convallis, euismod tortor eget, tincidunt magna. In non hendrerit ipsum. Aliquam magna elit, venenatis quis vehicula sed, sodales ac massa. Morbi nec sem eros. Nulla mattis convallis ullamcorper.

John Doe, Doodle Inc.

Sed non ultrices orci. Fusce tempus pellentesque eros at tempus. Aenean nibh ligula, pharetra sit amet tincidunt id, luctus ut elit. Mauris scelerisque massa eget varius feugiat. Duis metus libero, pretium a semper at, sollicitudin a libero.

John Doe, Doodle Inc.

Є запитання?

Хочете співпрацювати або у Вас є інші питання,
Будемо раді відповісти на них