Колючий дріт Єгоза

Характеристики

Діаметр/к-сть скоб:
450/3 500/3 500/5 600/3 600/5 700/5 900/5
Кількість витків на пог. м:
55 86 101
Макс/мін к-сть пог.м. у бухті:
14-25

"Єгоза": коли знадобиться спеціальний колючий дріт

Колючий дріт "Єгоза" - це відмінне рішення для об'єктів, де потрібно забезпечити недоторканність території найбільш доступним і компактним способом. "Єгоза" відноситься до класу спіральних бар'єрів безпеки, завдяки чому не тільки істотно міцніше стандартних моделей колючого дроту, але і володіє масою переваг в порівнянні зі звичайними парканами. Колючий дріт, купити в Україні який ви зможете в компанії «Алмет», вважається важкоздоланною огорожею з терміном експлуатації більше 20 років. Вона максимально ефективно впорається із захистом периметра, даху або збільшення захисних функцій основного паркану на об'єктах будь-якого значення. Завдяки прямій співпраці з виробниками ми пропонуємо демократичні на колючий дріт ціни в Києві.

Особливості та переваги колючого дроту "Єгоза"

Представлений ​​в нашому каталозі колючий дріт "Єгоза" - це конструкція і стрічка товщиною 2,5 мм з шипами не менше 0,55 мм, виконаних з високоякісної оцинкованої сталі. Завдяки особливому з'єднанню витків сітки спеціальними скобами створюється пружний і об'ємний бар'єр, який неймовірно складно подолати, навіть використовуючи ріжучий інструмент і інші методи.

Вирішивши купити з доставкою в Київ, Одесу, Дніпро, Львів чи інші міста таку колючий дріт, ви отримуєте ефективне рішення для захисту периметра від зловмисників:

  • Колючий дріт не потребує догляду та обслуговування, а, відповідно, не вимагає витрат на експлуатацію.
  • Завдяки обробці цинком стійка до погодних впливів, а також не втрачає своїх якостей в результаті перепадів температур і впливу ультрафіолету.
  • На відміну від звичайного забору стійка до поривів вітру.
  • Максимально швидкий і простий монтаж з можливістю формування загородження значної висоти і товщини.
  • Дріт колючий експлуатується понад 20-25 років без необхідності ремонту (якщо не було спроб подолання загородження) і заміни.
  • Справляється із захистом будь-яких об'єктів. Купити єгозу можна для облаштування загородження приватних територій, заповідних зон, промислових і с / г об'єктів, водойм, будмайданчиків і т. д.

Ціна і особливість монтажу

Колючий дріт "Егоза" в Україні активно застосовується в якості основного і додаткового захисного засобу для запобігання несанкціонованого проникнення людей і тварин. Вона універсальна і підходить для монтажу:

  1. По землі. При правильному кріпленні, частоті і висоті укладання колючий дріт стає ефективною самостійною перешкодою для проникнення. Такий варіант монтажу відмінно підходить для захисту сільськогосподарських володінь від диких звірів та худоби, для огородження полів і розмітки території.
  2. По дахах будівель і на парканах. Такий варіант монтажу дозволяє забезпечити ефективний захист особливо охороняючих об'єктів: підприємств, будівельних майданчиків, приватних територій, місць обмеження волі і т. д.
  3. Паркани з дроту. Монтаж дроту на металеві стовпи дозволяє організувати потужну, важкопроникний для людей і тварин захист периметра. Застосовується всюди, де не важливий зовнішній вигляд і пустотіле огородження.

На колючий дріт ціна в Києві залежить від характеристик конкретної конфігурації: діаметра спіралі, перетину, кількості кріпильних скоб і витоків. Завдяки широкому асортименту дроту "Єгоза" в нашому каталозі ви зможете без зусиль підібрати і купити найбільш підходящий за програмними цілями, бюджету і характеристикам варіант. А оперативна доставка в Київ, Львів, Одесу, Дніпро, дозволить швидко приступити до монтажу і забезпечити захист об'єкта.

Розгорнути

Дізнатися ціни

Дякуємо за заявку!
Мі зв'яжемося з вами найближчим часом