Секційна огорожа "Бар'єр" купити у Львові, Україні від виробника ALMET

Секційна огорожа "Бар'єр"

Характеристики

Висота, м:
0.62 0.82 1 1.2 1.3 1.5 1.8 2 2.2 2.4
Колір RAL:
6005 7038 7024 9005
Товщина дроту, мм:
3 3.8 4 5 6
Ширина, м:
2.5 3

Секційний паркан «Бар'єр» - невід'ємний елемент загального вигляду міста

В даний час благоустрою вулиць, парків і скверів приділяється значна увага. Саме тому, кожне нове спорудження, що зводиться сьогодні в населеному пункті - це цікавий архітектурний проект. Однак загальний вигляд сучасного міста не обмежується тільки будівництвом різних будівель. Не останнє місце в його облаштуванні відводиться міським огорожам, роль яких небезуспішно виконують секційні паркани з зварної сітки серії «Бар'єр», що виготовляються українським виробником з 20-річним досвідом виробництва - компанією «Алмет». Найчастіше застосовуються подібні металеві конструкції, як в межах населеного пункту, так і за його межами, для зонування велосипедних і пішохідних доріжок. Крім того, іноді секційні огорожі цього типу використовують в якості бар'єру, що розмежовує проїжджу частину і пішохідну зону, а також з метою боротьби з автовласниками, які паркуються в недозволених місцях. Втім, в парках Києва, в скверах Одеси і в полісадниках інших регіонів України паркан з зварної сітки «Бар'єр» також буде доречний. Тому, якщо ви думаєте недорого купити подібну конструкцію для огорожі дитячого майданчика в Дніпрі або придбати її для додання «родзинки» території бізнес-центру, то неодмінно скористайтеся такою можливістю, відвідавши сайт almet.com.ua. Ми не тільки виготовимо для вас міське огорожу за максимально вигідною ціною, але і зробимо це в найкоротші терміни. І ще один приємний бонус для вас - доставка в будь-який регіон країни.

Секційний паркан «Бар'єр» від виробника: основні переваги

Крім невисокої ціни, секційні паркани з зварної сітки «Бар'єр», можуть похвалитися рядом інших переваг, серед яких такі:

  • під час виготовлення огорож цього типу всі його металеві елементи піддаються процесу цинкового фосфатування з подальшим нанесення полімерного покриття, що гарантує їм не тільки високу стійкість до атмосферного впливу, захист від корозії і високі експлуатаційні характеристики, але і привабливий зовнішній вигляд;
  • паркани «Бар'єр» виробляються в будь-якій кольоровій гамі згідно каталогу RAL, завдяки чому вони можуть стати окрасою будь-яких територій і об'єктів, навіть вельми статусних;
  • верхня частина огорожі зі зварної сітки оснащена захисною планкою, що робить його безпечним для велосипедистів і пішоходів.

Щоб зробити розрахунок вартості забору «Бар'єр», необхідного для огорожі конкретної ділянки у Львові чи інших містах України, все, що знадобиться нашим фахівцям - це точні її розміри.

Розгорнути

Дізнатися ціни

Дякуємо за заявку!
Мі зв'яжемося з вами найближчим часом