Профнастил H-60 купити у Львові, Україні від виробника ALMET

Профнастил H-60

Характеристики

Марка сталі:
DX51D, S280GD
Монтажна ширина, мм:
990
Покриття:
Поліестр, Матполіестр, Цинк, Алюмоцинк, Food safe
Сфера Застосування:
Покрівельний, несучий
Товщина, мм:
0,45 0,5 0,55 0,6 0,65 0,7 0,8 0,9 1,0
Повна ширина, мм:
1040
Максимальна довжина, м:
13,6

Профілювання

Профнастил H-60

Покрівельний профнастил Н-60 з великими можливостями

Вибираючи матеріал для даху, багато хто розглядає профнастил. І це без праці пояснюється оптимальною ціною, довговічністю і практичністю. Але важливо відразу ж визначитися з маркою профнастилу. Отже, Н 60 - покрівельний профільований лист з вильотом виступів 60 мм. Для нього властива хороша міцність на вигин. Цей профлист в рідкісних випадках можна вводити в свої проекти як несучий матеріал, а також використовувати для зборів і різного роду будівель. проте фахівці все-таки рекомендують вибирати для цих цілей більш спеціалізований профлист.


Виробничі технології та властивості готових листів

При виготовленні профнастилу застосовується сталевий лист марки не менше DX51D. Він оцинкований, тому оберігає готові вироби від іржі. Для надійного захисту профнастил 60 покривається полімерним шаром. Завдяки йому росте стійкість до зовнішніх впливів і поліпшується вид готових виробів. Полімерний шар виконується з застосуванням до 10-ти варіантів матеріалів. Забарвлюється він згідно палітри RAL. Наші клієнти можуть купити профнастил будь-якого відтінку, який присутній в даній колірній гамі. Товщина покриття сталевої основи достатня, щоб готовий виріб могло стійко витримувати силові навантаження, зберігаючи цілісність і привабливість.


Покрівельний профнастил: цінова політика, прорахунки і покупка

Ціна профнастилу 60 доступна в порівнянні зі схожими по міцності і іншим властивостям матеріалами. У нього довгий термін експлуатації (аж до 50 років) за умови, якщо будете дотримуватися правил монтажу та очищення. Профнастил 60 володіє хорошими показниками жорсткості. Завдяки вильоту виступів в 60 мм він здатний витримати істотні навантаження, наприклад, важкий сніг і ураганний вітер. При цьому профлист має невелику масу, що виключає необхідність задіяти спецтехніку. Саме тому профлист 60 розглядають саме в якості покрівельного матеріалу. Перед стартом робіт важливо грамотно розрахувати кількість листів. Для цього потрібно знати розміри і базові технічні характеристики. Що стосується габаритів, то у профнастилу є повна і корисна ширина. Для прорахунків беруть тільки корисну ширину. Довжина профлиста може бути будь-який (аж до 12 м). Якщо сумніваєтеся в правильності своїх розрахунків, зверніться до менеджерів компанії. Так ви зможете купити відповідне кількість профнастилу, кріплень і швидше організуєте доставку по Україні - до Києва, Львова, Дніпро або інше місто.

Розгорнути

Дізнатися ціни

Дякуємо за заявку!
Мі зв'яжемося з вами найближчим часом