Профнастил HС-35 купити у Львові, Україні від виробника ALMET

Профнастил HС-35

Характеристики

Марка сталі:
DX51D, S280GD
Монтажна ширина, мм:
1060
Покриття:
Поліестр, Матполіестр, Цинк, Алюмоцинк, Food safe
Сфера Застосування:
Стіновий/фасадний, покрівельний, для паркану
Товщина, мм:
0,43 0,45 0,5 0,55 0,6 0,65 0,7
Повна ширина, мм:
1110
Максимальна довжина, м:
13,6

Профілювання

Профнастил HС-35

Профнастил НС-35 - матеріал з широким функціоналом

Профнастил НС 35 відноситься до категорії покрівельних профілів. Але вони також мають універсальними властивостями. Цифра «35» у маркуванні профлиста свідчить про висоту хвилі, тут, 35 мм. Відступ між такими виступами - 200 мм. Профлист НС 35 в міру жорсткий завдяки трапецієподібним контурах виступів. Задіюється при будівництві виробничих і житлових споруд. Свою популярність знайшов через невеликої ваги, хорошим несучим властивостям і доступною ціною. А ще профнастил НС 35 може вирішувати різні будівельні задачі.Так, його можна задіяти:

  • для даху з малим ухилом;
  • при облаштуванні невеликих будівель,
  • зразок накриттів для авто або кіосків; для облицювання стін з утеплювачем і без;
  • для каркасних споруд всередині торгових центрів, складських приміщень,
  • заводських цехів; при облаштуванні підвісних стель;
  • при облаштуванні огорож приватних територій.

Особливу популярність профлист ПК 35 знайшов у власників дач і проживають в приватному секторі. Пояснити це можна кількома причинами: естетичність, практичність, легкість установки, доступна ціна і довговічність.


Профнастил НС 35 - базові технічні характеристики

Виробляється профнастил ПК 35 з холоднокатаної сталі. Виступи (хвилі) утворюються методом штампування на верстатах. Має цинкове і полімерне покриття. І чим більше товщина шару, тим довше можна буде користуватися матеріалом. Оцинкований лист характеризується стійкістю до опадів, грибків, вологи, бруду, корозії. Але оскільки має характерний металевий відтінок, актуальний на об'єктах, яким важлива практичність, а не естетика. Декоративне полімерне покриття істотно розширює сферу застосування профнастилу НС 35. При цьому його характеристики щодо стійкості до несприятливих кліматичних умов зберігаються. Для додання кольору профлисту задіюються специфічні барвники. Такі фарби не линяють, мають нормальної стійкістю до механічних пошкоджень. Забарвлюється профлист в кольори палітри RAL. Ці відтінки стандартні, тому матеріали, вироблені в різних партіях, матимуть ідентичні тони. Це важливо, якщо через неправильні розрахунки або з інших причин, через якийсь час доведеться купити профнастил ПК 35 додатково.


Профлист з хвилею 35 мм - рекомендації щодо розрахунків і покупка матеріалів

Часто 35-ю версію профлиста називають покрівельної. Це пояснюється його малою вагою і здатністю витримати різні снігові навантаження. А зважаючи на свою міцності, він зберігає характеристики аж до 40 років. Але це актуально виключно при дотриманні 2-х умов: професійної установки і грамотного догляду. Якщо ви плануєте купити профлист НС 35, врахуйте в своїх розрахунках загальну і робочу ширину. Повні показники - це загальна ширина. Робоча (корисна, монтажна) ширина - розмір за мінусом нахлеста. Саме на неї варто спиратися в розрахунках. З приводу довжини, то вона може досягати 12 м, все залежить від виробника. Продумайте її оптимальні показники для транспортування. Щоб купити профлист 35, потрібно зв'язатися з співробітниками сайту Алмет по телефону, написати на електронну адресу або запитати зворотний дзвінок. Вони дадуть консультації, допоможуть з розрахунком кількості профнастилу НС 35 і організують доставку по Україні. Вона здійснюється в будь-яку її точку - Київ, Дніпро, Львів, зручною для вас транспортною службою. Але цей момент краще обговорити додатково. Також, як і відповідні розміри профлиста.

Розгорнути

Дізнатися ціни

Дякуємо за заявку!
Мі зв'яжемося з вами найближчим часом