Профнастил HС-44 купити у Львові, Україні від виробника ALMET

Профнастил HС-44

Характеристики

Марка сталі:
DX51D, S280GD
Монтажна ширина, мм:
1030
Покриття:
Поліестр, Матполіестр, Цинк, Алюмоцинк, Food safe
Сфера Застосування:
Покрівельний
Товщина, мм:
0,43 0,45 0,5 0,55 0,6 0,65 0,7 0,8
Повна ширина, мм:
1090
Максимальна довжина, м:
13,6

Профілювання

Профнастил HС-44

Профнастил НС-44 для сучасного будівництва

Профнастил НС 44 - покрівельний матеріал з універсальними властивостями, що використовується при будівництві споруд виробничого призначення, ангарів і складів, та й скрізь, де є необхідність в якісних покрівельних елементах. Для таких цілей актуальна товщина листів - 0,7-0,8 мм. Для приватного сектора і фасадів міських будівель матеріал в Україні майже не застосовується. Маркування профнастилу «НС 44» Розшифруйте як «несучий стіновий профільований лист з висотою хвилі 44 мм». Саме несучі властивості обумовлюють його універсальність. Виступи профлиста має трапецієподібні обриси, забезпечуючи хорошу жорсткість металу. Завдяки цьому збільшується період експлуатації профнастилу. Але ціна у нього більше, ніж у аналогів з меншим вильотом виступів. Майте на увазі, що профлист складається із загальної і монтажної ширини. У підготовці проекту важливо використовувати саме робочі показники, їх ще називають корисними або монтажними. Вони менше загальних, оскільки розраховуються, виключаючи нахлест. А ось довжина профлиста 44 може становити 12 м. При організації доставки подібна деталь важлива. Якщо профнастил 44 задіюється як покрівельний матеріал, потрібно, щоб така споруда мало незначний ухил. При розрахунку навантаження важливо пам'ятати про власну масі листів, а також вазі снігу і силі вітру. Маса складається з фактичної ваги з урахуванням накладок при монтажі.


Технічні характеристики профнастилу НС -44

Такий матеріал виготовляється з холоднокатаної сталі. Хвилі ж отримують методом штампування верстатом. Для поліпшення стійкості профнастилу до корозійних процесів і вологи задіюється цінковка і полімерне покриття. Нормальний оцинкований шар - від 140 до 275 г / м2. Якщо він тонше, профлист буде недовговічним. Чим солідніше товщина зовнішнього шару, тим матеріал міцніше, стійкіше до механічних пошкоджень. Оцинкований матеріал має стандартний металевий колір. Зважаючи на це він задіюється при будівництві виробничих будівель, складів і споруд з подібними функціями, яким важлива практичність, а не краса. Полімерне покриття забарвлюється в кольори палітри RAL. Для цього задіюються барвники зі спеціальними властивостями. Стандартна палітра зручна тим, що кольори профлиста 44, виробленого в будь-який час і з різних партій, будуть ідентичні. Якщо доведеться замінити фрагмент споруди або купити цей матеріал, відмінностей у відтінках не буде, головне, знати номер. Популярною кольоровою версією є профнастил з поліестером і базою з поліефірного барвника. Товщина поліестеру становить 25 мікрон. Цього достатньо, щоб витримати несприятливі кліматичні і механічні впливу. Крім поліестеру для профлиста 44 застосовується і інші полімерні матеріали.


Прорахунок та замовлення профільованих листів

Профнастил 44 легко фіксується на стіни (зовні і всередині), дах і стеля. Для цього застосовуються металовироби особливої ​​конструкції. Їх, до речі, також роблять по палітрі RAL. Рекомендуємо купити профлист 44 разом з кріпленнями. Якщо не розумієте, як вірно розрахувати кількість листів і металовиробів, зверніться до співробітників компанії "Алмет". Для цього скористайтеся одним з телефонів, заповніть заявку на зворотний зв'язок або напишіть свої питання та побажання на електронну пошту. У них також можете уточнити важливі технічні характеристики, специфіку монтажу, прорахувати ціну замовлення. З їх допомогою організуєте доставку по Україні. Вона здійснюється в Київ, Дніпро, Львів та інші населені пункти зручною вам транспортною службою.

Розгорнути

Дізнатися ціни

Дякуємо за заявку!
Мі зв'яжемося з вами найближчим часом