Профнастил ПС-20 купити у Львові, Україні від виробника ALMET

Профнастил ПС-20

Характеристики

Марка сталі:
DX51D, S280GD
Монтажна ширина, мм:
1100
Покриття:
Поліестр, Матполіестр, Цинк, Алюмоцинк, Food safe
Сфера Застосування:
Стіновий/фасадний, покрівельний, для паркану
Товщина, мм:
0,35 0,38 0,4 0,43 0,45 0,5 0,55 0,6 0,65 0,7
Повна ширина, мм:
1155
Максимальна довжина, м:
13,6

Профілювання

Профнастил ПС-20

Профнастил ПС-20 - для монтування на стіни і втілення інших проектів

Профнастил ПС 20 наділений хорошими для користувача і технічними показниками, які є практично ідеальними для будівництва в цивільному і виробничому секторах. Базове ж його призначення - застосування в якості покрівельного матеріалу. Іноді профнастил С 20 також може застосовуватися для облицювання стін. Особливо добре він себе показує свої характеристики при виготовленні плит міжповерхових перекриттів і несучих конструкцій. Профлист 20 ідеальний при зведенні будівель швидкого зведення: цехів, ангарів і т.д.


Особливості виготовлення та властивості готового профлиста ПС-20

Профільовані листи виконуються зі сталі. На нього наноситься покриття з цинку, сплаву алюмоцинка або полімерних складів. У числі останніх - поліестер, матполіестер, пластизол, Принтек. Металевий і полімерний шар оберігає сталеву основу 20-го профлиста від бруду, грибка, вологи і корозії. Нормальне оцинкування знаходиться в рамках 140-275 г / м2. Менші показники вказують, що виріб підходить для нетривалого користування. Відповідно, і ціна профнастилу 20-го з таким покриттям нижче. Полімерний шар забарвлюється в типові кольори палітри RAL. Для цього задіють спеціальні склади на основі порошку. Потрібно сказати, що відтінок, видимий на екрані, швидше за все, буде не таким, як в реальності. У натуральному вигляді кольору профлистов, випущених в різний час, ідентичні. Варіанти з кольоровим покриттям - вдалі для застосування в ролі покрівельного матеріалу, при будівництві глухих парканів. Він може бути одностороннім (зворотна сторона залишається сірої завдяки спеціальному грунту) або двостороннім. Найбільш затребуваним кольоровим шаром профнастилу НС 20 є поліестер. Він глянсовий, виглядає акуратно і дорого, володіє хорошою гнучкістю. А якщо його товщина дорівнює 25 мкм, такі листи витримують складні кліматичні умови. Колір і тон зберігаються, не вигоряють на сонці, оскільки в основі поліестерового покриття - поліефірна фарба. Товщина профлиста 20 з будь-яким покриттям - 0,4-0,7 мм. Потрібно сказати, що товстий шар робить його якісним і довговічним. Основні плюси профлиста 20 - ціна, хороші експлуатаційні показники, легкість установки. Він також здатний тримати значні похилі навантаження, що важливо при спорудженні покрівельних конструкцій. Тут оптимальний саме профнастил С 20 (або С 21). Остання марка найближча за характеристиками.


Підготовка замовлення і організація доставки - спільно з клієнтом

Перед тим, як купити профнастил С 20, ви повинні розрахувати кількість матеріалу (і металовиробів), знаючи базові характеристики: повна ширина - 1150 мм; монтажна (корисна або робоча) ширина - 1100 мм; довжина - аж до 12 м. Ці показники є визначальними в процесі складання будівельного проекту, а також важливі для логістики. Якщо вам складно впорається з цими завданнями, зверніться за допомогою до співробітників компанії. Вони підготують прорахунок матеріалу, з огляду на все нашого нюанси вашого проекту, дадуть консультації по установці і домовляться про доставку замовлення по Україні. Потрібно сказати, що транспортується профнастил С 20 в будь-яку точку держави - в Київ, Дніпро, Львів та інші міста. Відправлення здійснюється зручною для замовника транспортною службою. Нагадуємо, що оцинкований профнастил НС 20 можна купити для покрівлі заводських будівель, бюджетного будівництва приватних будинків і т.д. Звертайтеся!

Розгорнути

Дізнатися ціни

Дякуємо за заявку!
Мі зв'яжемося з вами найближчим часом