Огородження покрівлі купити у Львові, Україні від виробника ALMET

Огородження покрівлі

Огорожа покрівлі: безпека понад усе!

Що таке ідеальний дах? Це не тільки якісне і надійне покриття, продумана конструкція, але і безпечне огорожу покрівлі. В яких випадках воно є обов'язковим елементом, без якого будівля просто не можна здавати в експлуатацію, а в яких це - просто зайві витрати? Спробуємо розібратися в цьому питанні, а заодно з'ясувати, де краще всього купити елементи огорожі даху за найвигіднішими цінами в Україні.

Огорожа покрівлі: що, де, коли?

Спробуємо дати відповіді на найпоширеніші питання щодо убезпечення покрівлі:

  1. Навіщо встановлювати огорожу для покрівлі? Справа в тому, що будь-який дах потребує періодичного огляду, ремонту і т. д. Час від часу доводиться підніматися туди, щоб прочистити димар, встановити антену або ж просто скинути вниз сніг. Щоб убезпечити від падінь з висоти людей, які піднялися на дах, і встановлюють подібні обмежувачі.
  2. Для яких будівель огорожу покрівлі є обов'язковим? Згідно будівельним нормам і правилам установка спеціальних страхувальних пристроїв на даху необхідна на будівлях з плоским дахом, а також тих будинках, висота яких перевищує 7 м, а кут ухилу - до 12%. Якщо ж кут нахилу перевищує 12%, тоді висота будівлі, якому просто необхідно огорожу покрівлі, становить 10 м.
  3. Якими якостями повинні володіти подібні огорожі? Звичайно ж, надійністю і довговічністю. Для цього найкраще підходять металеві моделі, захищені спеціальним покриттям від впливу несприятливих атмосферних явищ. Встановлюватися вони повинні по всьому периметру за допомогою надійних кріплень. Для монтажу огорож варто запрошувати лише висококласних робітників, які є фахівцями в даній сфері.
  4. Скільки коштує огорожа для даху? Все залежить від матеріалів, розмірів і дизайну огороджувальних конструкцій. Але варто відзначити відразу, що якісні і дійсно надійні моделі просто не можуть коштувати недорого. Йдеться про безпеку і збереження здоров'я людей, саме тому в цьому питанні економити не варто. Ціна в цьому випадку має другорядне значення!

Залишилися інші питання? Тоді сміливо телефонуйте нам за телефонами, номери яких вказані на сайті. Ми знаємо практично все про огороджувальні конструкції для дахів будівель і навіть можемо допомогти купити і встановити їх на вашому будинку!

Огорожа покрівлі від компанії «Алмет»: якісно, ​​швидко, доступно

Якщо вам потрібно купити металеві огорожі для даху, сміливо звертайтеся в компанію «Алмет». Тут працюють справжні професіонали своєї справи! Ми не тільки виготовимо і забезпечимо доставку в будь-яке місто України (чи це Харків, Дніпро, Київ, Львів чи ін.), Але і надамо кваліфіковану консультацію і прорахунок матеріалів. Ми створили всі умови для дійсно приємної і легкогої співпраці. Пропонуємо вам переконатися в цьому прямо зараз!

Розгорнути

Дізнатися ціни

Дякуємо за заявку!
Мі зв'яжемося з вами найближчим часом