Сігма-профіль купити у Львові, Україні від виробника ALMET

Сігма-профіль

Характеристики

Висота полички, мм:
200 250 300 350 400
Марка сталі:
DX51D, S280GD, S320GD, S350GD
Товщина, мм:
1,0 1,2 1,5 1,8 2,0 2,5 3,0 3,5
Максимальна довжина, м:
13,6
Вміст цинку, г/м.кв.:
140-275

"Сігма" профілі: конструкція, ціна, особливості

"Сігма" профіль - один з найбільш незвичайних і специфічних модифікацій гнутого профілю, який виготовляється з рулонної сталі товщиною від 1 мм до 2 мм, 3 мм. Найчастіше "Сігма" профіль в Україні застосовують в будівництві швидкомонтованих каркасів з ЛСТК. Його особлива форма з центральним ребром жорсткості підвищує жорсткість і надійність виробу і дозволяє з успіхом застосовувати профіль в якості основних несучих елементів. В асортименті компанії «Алмет» ви зможете підібрати і купити "Сігма" профіль з високоякісної рулонної оцинкованої сталі в широкому асортименті типорозмірів для реалізації будь-яких монтажних і будівельних завдань.

Особливості та застосування "Сігма" профілів

Головною конструкційної особливістю "Сігма" профілю є посилена форма, в розрізі схожа з латинською однойменною буквою. Центральний вигин зроблений не випадково - він істотно підвищує жорсткість вироба, практично не впливаючи на його вагу і спосіб монтажу.

Ми виготовляємо "Сігма" профіль методом холодного прокату високоякісної сталі марок DX51D, S280GD, S320GD, S350GD, з подальшою антикорозійного оцинковкой за міжнародними стандартами. В результаті оцинковані "Сігма" профілі, які ви зможете купити в Києві або з доставкою по Україні у нас, мають цілу переваг:

  • "Сігма" -профіль легше аналогів з гарячекатаної сталі, але даний профіль стандартної товщини 1 мм, 2 мм або 3 мм міцніше і жорсткіше більшості профілів з гнутої сталі того ж типорозміру.
  • Прості в монтажі, так як не вимагають зварювальних робіт, використання важкої кранової та іншої спецтехніки.
  • Має високу стійкість до зовнішніх впливів від опадів, вітрових навантажень, механічних ударів і вібрації.
  • Завдяки доступній ціні і дешевій технології монтажу значно знижує вартість будівельних робіт щодо капітального будівництва.
  • Термін надійної експлуатації виробу досягає 50 років.

"Сігма" профілі активно застосовуються для облаштування стінових ригелів, основних несучих каркасів ЛСТК об'єктів, використовуються при будівництві невисоких заміських дач і котеджів, автомийок, зупинок громадського транспорту, складських приміщень та інших будівель. Щоб підібрати і купити "Сігма" профіль необхідного типорозміру і товщини з доставкою в Київ, Одесу, Дніпро, Львів чи інші міста по актуальній ціні, зверніться до наших фахівців прямо зараз.

Стандартні разміри: сігма 200 / сігма 250 / сігма 300 / сігма 350 / сігма 400
Метал: марка сталі S350GD
Цинк: 275 г / м2
Максимальна довжина: 13,5 м
Максимальна товщина: 4 мм

Додатково ознайомесь зі стандартними розмірами сігма-профілів нашого виробництва:

Розгорнути

Дізнатися ціни

Дякуємо за заявку!
Мі зв'яжемося з вами найближчим часом