Металочерепиця Монтеррей купити у Львові, Україні від виробника ALMET

Металочерепиця Монтеррей

Характеристики

Виробник металу:
Arcelor Mittal, US Steel, Arvedi, Metipoll
Монтажна ширина, мм:
1100
Покриття:
Поліестр, Матполіестр, Кварц
Товщина, мм:
0,45 0,5
Повна ширина, мм:
1190
Максимальна довжина, м:
5.5

Профілювання

Металочерепиця Монтеррей

Металочерепиця "Монтеррей": вибираємо найкращий покрівельний матеріал за доступну ціну

Сучасні покрівельні матеріали повинні бути не тільки надійними і якісними, але і красивими. Вони повинні підкреслювати особливий дизайнерський вигляд будинку і стати його «родзинкою». Металочерепиця "Монтеррей" - одне з кращих покрівельних рішень, яке поєднує в собі останні досягнення науки. Візуально це та ж черепиця "Монтеррей", правда виконана з металу. При цьому її вага значно нижче, ніж в оригіналу.

Виробляэться даний вид покрівельного матеріалу в дуже широкій колірній гамі. У його виготовленні беруть участь провідні зарубіжні компанії, які цілісно контролюють виробництво. Але, завдяки тому, що металочерепиця "Монтеррей" є продуктом вітчизняним, купити її можна за цілком адекватною ціною.

Даний вид покрівельного матеріалу виготовляється в три етапи:

 1. Спочатку сталь в рулонах покривають спеціальним сплавом, який протистоїть корозії.
 2. Потім майбутня металочерепиця "Монтеррей" покривається шаром грунтовки.
 3. Після настає завершительна стадія в рамках якої одна сторона листа покривається полімерами, а друга - захисним шаром лаку.

Кольори металочерепиці "Монтерей" вражають своєю насиченістю і різноманітныстю. Кожен з них має свою особливу назву. Завдяки цьому можна створити  незвичайну покрівлю, яку легко помітити здалеку.

У більшості випадків металочерепицю "Монтеррей" покривають поліестером. Такий матеріал покриття має в своїй основі поліефірну фарбу, що захищає від різних впливів і вологи.

Види металочерепиці "Монтерей"

Класифікація даного покрівельного матеріалу проводитися від різних показників, таких як довжина, висота профілю, крок хвилі і ширина. Найчастіше він має такі різновиди:

 • "Монтеррей";
 • супер "Монтеррей";
 • "Монтеррей" максі.

Металочерепиця "Монтеррей" - найпопулярніший покрівельний матеріал, який відомий на ринку. Головні його переваги - щільність і надійність. Виготовляється в різних розмірах.

Металочерепиця Супер "Монтеррей" підійде тим, хто хоче купити покрівельний матеріал, практично повністю імітує справжню черепицю. Вона ще більш щільна і надійна, ніж попередній вид. Візуально покрівля з такого матеріалу виглядає дуже надійно і красиво.

Металочерепиця "Монтеррей" Максі робить будівлю, яку покривають нею, більш виразною. У такого покрівельного матеріалу збільшені показники широти і висоти хвилі до 400 мм.

Вся металочерепиця "Монтеррей" має особливе полімерне покриття, яке виконує кілька основних функцій. Основні з них створюють такі характеристики:

 • захист від впливу сонячних променів і вологи;
 • запобігання псуванню через вплив холоду;
 • високий рівень захисту від механічних пошкоджень.

Якщо ви купили металочерепицю "Монтеррей" справжнього зразка, то зможете її експлуатувати не менше п'ятдесяти років.

Переваги та недоліки металочерепиці "Монтерей"

Як і будь-який інший вид покрівельного матеріалу, даний вид металочерепиці відрізняється деякими перевагами і недоліками. Позитивних якостей металочерепиці "Монтерей" значно більше. Серед них:

 • легкість (завдяки невеликій вазі спрощується процес монтажу і не утворюється додаткове навантаження на несучі конструкції);
 • простота зберігання, легкість транспортування;
 • доступна ціна;
 • міцність, надійність і при цьому - пластичність;
 • широка колірна гамма;
 • пожежостійкість і екологічність;
 • довговічність і простота догляду;
 • захист від температурних перепадів, корозії та вигоряння завдяки особливостям своєї текстури.

До всього сказаного вище варто сміливо додати, що ціна металочерепиці "Монтерей" в рази нижче, ніж інших покрівельних матеріалів. А завдяки її розмірам збільшується простота і зручність монтажу.

Також, у даного виду покрівельного матеріалу все ж є несуттєві недоліки. Серед них головні:

 • підходить тільки для скатних і плоских дахів гранично простих конструкцій без наявності додаткових декоративних елементів. (Покриття більш складних конструкцій проводитися іншим матеріалом);
 • погана звукоізоляція (якщо ви не створите звукоізоляцію, то будете постійно чути звук дощу або вітру).

Хоча дані негативні сторони металочерепиці "Монтерей" цілком стерпно і при правильному підході повністю нейтралізуються.

Купуємо потрібний покрівельний матеріал в один «клік»!

Якщо ви хочете придбати металочерепицю "Монтеррей" за вартістю значно нижче, ніж в стандартних магазинах, зверніться в компанію Алмет. Ми пропонуємо недорогу металочерепицю від провідних виробників в найпопулярніших розмірах. Розрахунок необхідної кількості матеріалу здійснюють наші фахівці. Доставка проводитися в Київ, Львів, Дніпро та інші міста в Україні. Відгуки покупців про роботу нашої компанії говорять самі за себе.

Розгорнути

Дізнатися ціни

Дякуємо за заявку!
Мі зв'яжемося з вами найближчим часом