Металочерепиця Venecia купити у Львові, Україні від виробника ALMET

Металочерепиця Venecia

Характеристики

Виробник металу:
Arcelor Mittal, US Steel, Arvedi, Metipoll
Покриття:
Поліестр, Матполіестр, Кварц
Товщина, мм:
0,45 0,5
Максимальна довжина, м:
5.5

Профілювання

Металочерепиця Venecia

Металочерепиця "Венеція": переваги та недоліки найбільш популярного покрівельного покриття

Останнім часом використання модульної металочерепиці стало дуже популярним серед споживачів. Це й не дивно, адже даний тип покрівельного покриття має безліч переваг. Металочерепиця "Венеція" виготовляється зі спеціальних сталевих листів, які покриваються полімерним способом. Головною її відмінністю є малопомітність стиків при невеликому розмірі блоків. До того ж, ціна всіх видів модульної металочерепиці цілком лояльна для більшості покупців.

Найчастіше модульна металочерепиця "Венеція" виготовляється з високоякісної сталі. Рідше для її виробництва використовується мідь і алюміній. Вона складається з невеликих «матів» невеликого розміру і маленької ваги. Крім шару полімерів, на металочерепицю "Венеція" наносять ще й поліестер, який значно подовжує термін її служби, нейтралізуючи дію зовнішніх чинників, таких як дощ, сніг, сонячні промені і різкі перепади температурних режимів.

Зовнішній вигляд покрівлі "Венеція" дуже сильно нагадує справжню черепицю. Правда в обслуговуванні, вазі і монтажі, такий покрівельний матеріал в рази її перевершує. До того ж, ціна модульної металочерепиці набагато нижче, ніж натуральної.

Головні переваги та недоліки металочерепиці "Венеція"

Купити цей вид покрівельного матеріалу - вартуюче рішення завдяки величезній кількості його переваг. До основних з них варто віднести:

 • простота монтажу і демонтажу (невелика вага модульної металочерепиці "Венеція" дозволяє максимально швидко встановити її на найскладніших конструкціях. Дах при цьому буде виглядати дуже красиво і дизайнерськи завершено);
 • практично відсутність відходів під час установки;
 • зовнішня естетичність при низькій ціні;
 • високий рівень герметичності;
 • жаростійкість (краще рішення відштовхуючись від техніки безпеки);
 • тривалий термін служби (металочерепиця "Венеція" може експлуатуватися більше сорока років);
 • відсутність додаткових навантажень на несучу конструкцію і дах в цілому;
 • точність підрахунку кількості необхідного матеріалу (розрахунок може здійснюватися фахівцями під час покупки).

Відгуки споживачів, які вже покрили свій дах металочерепицею "Венеція" завжди позитивні і задоволені. З її допомогою можна створити найнеординарніші дизайнерські рішення, які значно перетворять ваш будинок. Особливо виграшно виглядає металочерепиця "Венеція" виробництва Польщі та Німеччини.

Також чесно буде вказати і деякі недоліки даного матеріалу для покриття дахів. Серед них можна виділити:

 • погана звукоізоляція (легко усувається за допомогою додаткового утеплення даху, яке не важко купити);
 • делікатність під час монтажу (при недостатній увазі дуже легко подряпати поверхню металочерепиці "Венеція");
 • особливий кут ската (якщо його підібрати неправильно, то на даному покрівельний матеріал накопичуватимуться атмосферні опади).

Ціна металочерепиці "Венеція" цілком доступна для більшості покупців.

Компанія Алмет: доступні покупки за лояльну ціну!

Якщо ви вирішили купити металочерепицю "Венеція" високої якості від кращих виробників, рекомендуємо вам звернутися в нашу компанію Алмет. Тут ви зможете придбати цей товар відносно недорого. Доставка здійснюється будь-яким зручним для вас способом до Києва, Львова, Дніпра та інших міст України. Скористайтеся нашими послугами і відчуйте всі переваги від покупок на нащому сайті!

Розгорнути

Дізнатися ціни

Дякуємо за заявку!
Мі зв'яжемося з вами найближчим часом