Металочерепиця Яспіс купити у Львові, Україні від виробника ALMET

Металочерепиця Яспіс

Характеристики

Виробник металу:
Arcelor Mittal, US Steel, Arvedi, Metipoll
Монтажна ширина, мм:
1050
Покриття:
Поліестр, Матполіестр, Кварц
Товщина, мм:
0,45 0,5
Повна ширина, мм:
1150
Максимальна довжина, м:
5.5

Профілювання

Металочерепиця Яспіс

Дана сировина відповідає міжнародним стандартам якості (ISO 9001).

Полімерні матеріали, що використовуються для покриття листів оцинкованої сталі, надають покрівлі з металу необхідні захисні властивості. Сьогодні найбільш популярними є такі види покриттів:

Поліестер (англ. Polyester). Поліестер - найпростіше і досить бюджетне покриття з глянцевою поверхнею. Єдиним його недоліком є ​​недостатньо хороша стійкість до пошкоджень при транспортуванні, установці, в результаті експлуатації. Більш надійним матеріалом вважається матовий поліестер, вартість якого трохи вища.

Пластізол (скорочення - PVC або Pl). Пластізол є найбільш товстим з усіх видів покриттів, при цьому він має тиснену поверхню, завдяки чому є досить стійким до всіляких механічних пошкоджень. Єдиним недоліком цього покриття є можливість відшарування пластизолу від сталі при високих температурах.

Полівінілфторид (PVDF). ПВДФ складається з акрилу і полівінілфториду, має глянцеву поверхню, при цьому володіє відмінними захисними функціями і дозволяє металочерепиці зберігати свій колір максимально довго.

Розгорнути

Дізнатися ціни

Дякуємо за заявку!
Мі зв'яжемося з вами найближчим часом