Секційна огорожа "Кольчуга" купити у Львові, Україні від виробника ALMET

Секційна огорожа "Кольчуга"

Характеристики

Висота, м:
0.62 0.82 1 1.2 1.3 1.5 1.8 2 2.2 2.4
Колір RAL:
6005 7038 7024 9005
Товщина дроту, мм:
3 3.8 4 5 6
Ширина, м:
2.5 3

Секційний паркан «Кольчуга» - незамінний там, де потрібні посилені заходи безпеки

В даний час стало популярно захищати будь-яку територію, чи то спортивні майданчики, заміські маєтки або складські приміщення, секційним парканом з зварної сітки. І це не дивно. Адже за допомогою такого огородження вдається не тільки захистити ділянку від зловмисників, але і надати йому більш привабливий зовнішній вигляд. А оснастивши подібну металеву конструкцію додатковими елементами, можна домогтися посиленого захисту території. В даному випадку мається на увазі секційний паркан із серії «Кольчуга» від українського виробника - компанії «Алмет», який при необхідності можна доукомплектувати декількома рядами колючого дроту, розташувавши її на подовженому стовпі, при цьому ціна огорожі зросте не значно, а вам не доведеться турбуватися за ті ділянки, де необхідні посилені заходи безпеки.

Секційний паркан «Кольчуга»: принцип його виготовлення

Кожна секція огорожі «Кольчуга» є сіткою, що складається з горизонтальних і вертикальних прутів, які перетинаються між собою під прямим кутом, а в місцях перетину скріплюються точковим зварюванням. Осередки у такій конструкції можуть бути як квадратної, так і прямокутної форми - все залежить від уподобань споживача.

Що стосується послідовності виготовлення секційного паркану з зварної сітки «Кольчуга», то вона складається з наступного ланцюжка:

  • етап хімічної підготовки поверхні: він включає в себе знежирення, промивання, сушіння вироби методом занурення його в спеціальні ванни;
  • цинкове фосфатування: це процес нанесення на поверхню металевих прутів захисного шару з малорозчинних фосфатів цинку. Завдяки цьому вдається захистити секційний паркан «Кольчуга» від корозії, надати йому особливої ​​жорсткості;
  • нанесення полімерного покриття: що гарантує всім елементам огородження цього типу надійний захист від атмосферного впливу. Тому, вирішивши купити паркан «Кольчуга» для огородження спортивних майданчиків в Києві або замовити його для обнесення будь-яких інших об'єктів, які потребують посилених заходів безпеки в Дніпрі, вам не доведеться періодично очищати його від іржі, а також щорічно фарбувати.

Щоб недорого придбати огорожу «Кольчуга» від виробника вже сьогодні і оформити його доставку до Львова, Одеси або в інші міста України, відвідайте сайт almet.com.ua. Тут ви не тільки зможете замовити виготовлення якісного і надійного паркану за прийнятною ціною, а й отримати попередній розрахунок всіх необхідних витрат.

Розгорнути

Дізнатися ціни

Дякуємо за заявку!
Мі зв'яжемося з вами найближчим часом