Профнастил H-57 купити у Львові, Україні від виробника ALMET

Профнастил H-57

Характеристики

Марка сталі:
DX51D, S280GD
Монтажна ширина, мм:
990
Покриття:
Поліестр, Матполіестр, Цинк, Алюмоцинк, Food safe
Сфера Застосування:
Покрівельний, несучий
Товщина, мм:
0,45 0,5 0,55 0,6 0,65 0,7 0,8 0,9 1,0
Повна ширина, мм:
1040
Максимальна довжина, м:
13,6

Профілювання

Профнастил H-57

Профнастил Н-57 - для покрівлі, інших елементів будівель і повноцінних споруд

Профнастил Н 57 - покрівельний лист з висотою профілю 57 мм. Цей самий профіль має трапецієподібні обриси, що і формує непогану жорсткість листа. Профнастил 57 перший серед аналогів завдяки доступній вартості та відмінним технічним характеристикам. У рідкісних випадках його також можна використовувати в якості несучого листа. Він призначений для плоских дахів і перекриттів зі стаціонарної опалубкою. Якщо профлист задіюється за прямим призначенням, потрібна правильна лати. Оптимально, щоб дистанція між її частинами була 2-3 м, при ухилі 8 градусів.


Важливі технічні характеристики профнастилу Н-57

Профлист 57 отримують з заготовок з оцинкованого прокату і сталі з полімерним шаром. Остання версія пофарбована в кольори згідно палітри RAL. Потрібно відзначити, що більше товщина покриття (не важливо полімерного або цинкового), тим надійніше і стійкіше до іржі буде профнастил. А завдяки типовим квітам, можна купити листи з різних партій і бути впевненим в ідентичності їх відтінків. Варто сказати, що кольорові профлисти застосовують для будівель, яким важлива естетика і функціональність. Оцинковані версії доречні там, де визначальна вимога - практичність. Хоча ціна профнастилу і так, і так цілком доступна. Профлист 57 має ряд параметрів, важливих для розрахунку його кількості в конкретному проекті і організації доставки:

  • Повна і робоча ширина. Саме робочі показники беруться для розробки будівельних проектів.
  • Довжина листа. Може досягати декількох метрів. Дізнайтеся допустимі розміри для перевезення по Україні. Кратність різу може бути різною, починаючи з 1 м, згідно з вимогами замовника.
  • Вага. Розраховується на основі метражу, множиться на довжину замовлених профлистов.

Як раніше згадувалося, крім головного призначення, профнастил 57 можна купити і для втілення інших проектів. Наприклад, для установки м'якої покрівлі, де допустимо високе ребро жорсткості. Можливий варіант з облаштуванням стін невеликих будівель - торгових боксів, гаражів або блок-хаусів. Актуальний покрівельний профнастил 57 і при облаштуванні зон відпочинку. Також його можна купити для підготовки щитових перегородок. Загалом, профнастил 57 досить універсальний. Він має доступну ціну, легко встановлюється. Його можна замовити з доставкою по Україні - до Львова, Київ, Дніпро та інші міста.

Розгорнути

Дізнатися ціни

Дякуємо за заявку!
Мі зв'яжемося з вами найближчим часом