Профнастил HС-21 купити у Львові, Україні від виробника ALMET

Профнастил HС-21

Характеристики

Марка сталі:
DX51D, S280GD
Монтажна ширина, мм:
1120
Покриття:
Поліестр, Матполіестр, Цинк, Алюмоцинк, Food safe
Сфера Застосування:
Стіновий/фасадний, покрівельний, для паркану
Товщина, мм:
0,35 0,38 0,4 0,43 0,45 0,5 0,55 0,6 0,65 0,7
Повна ширина, мм:
1170
Максимальна довжина, м:
13,6

Профілювання

Профнастил HС-21

Профнастил НС-21 - для облаштування покрівлі та облицювання стін

Профнастил НС 21 - покрівельний профільований лист універсального призначення з виступами висотою 21 мм. Він підходить для різних видів ремонтно-будівельних робіт. Тим не менш, важливо не губитися в скороченнях, щоб здійснити покупку правильно, враховуючи, що плануєте робити з даними варіантом профлиста. Людина, що розбирається в маркуванні, відразу зрозуміє, потрібен йому цей варіант або розумніше купити більш підходящий. Інформація, яку зашифровано в скороченнях, не несе складних розрахунків, тому зрозуміти її може людина, що не розуміє в будівельній і ремонтній сферах.

Базові технічні характеристики

Виконується профлист 21 зі сталі. Покривається цинковим або полімерним шаром. Оцинкований лист має характерний металевий малюнок. Оптимальний для тимчасових будівель, яким не важлива естетика. Профнастил 21 з полімерним покриттям можна задіяти при створенні покрівлі постійних споруд - щитових огорож, складів, торгових боксів і гаражів. Існує думка, що полімерний матеріал довговічніше, але, насправді, термін експлуатації обох варіантів однаковий, різниця тільки зовнішня. Окремо варто сказати про міцність листів. Вона забезпечується частотою положення гофри і симетричністю хвиль. Так, профлист НС 21 має правильну конфігурацію цих елементів. З огляду на підвищеної міцності його можуть задіяти і як несучий матеріал. Але все ж зазвичай профнастил НС 21 застосовується все-таки для створення надійної покрівлі будинків і споруд різного призначення. Це пояснюється невеликою вагою 21-го профнастилу і високою надійністю. Але врахуйте, що використовуватися як покрівельний матеріал він повинен дуже розумно і за допомогою рук майстра. Детальніше варто розглянути його зовнішні характеристики. За своєю формою профнастил НС 21 не відрізняється від С 21. Але застосування у нього ширше, професійніше. Товщина профнастилу 21 варіюється, але незначно. Так, для покрівельних робіт підійде матеріал середньої товщини (в рамках 0,5-0,6 мм). Ширина профлиста 21 буває повною і робочої. При розрахунках важливо спиратися виключно робочу (корисну або монтажну) ширину. Відносно довжини, то розбіжність тут значне, аж до 12 м. Кожен виробник пропонує свої габарити. Щоб купити профлист НС 21 з доставкою, потрібно врахувати допустиму довжину. При транспортуванні важливий також і вагу. Він коливається в залежності від товщини матеріалу. Зазвичай, маса розраховується на 1 м2.

Правильний догляд і покупка профлиста НС-21

Профнастил С 21 знайшов популярність по всій Україні завдяки:

  • легкості установки;
  • довговічності;
  • простому догляду.

Якщо ви зуміли купити матеріал з відповідними параметрами, професійно його встановили, він прослужить до 40 років і більше. Варто тільки забезпечити грамотний догляд. Так, рекомендується щорічно очищати поверхню профлиста З 21 від пилу і інших забруднень, оглядати його на наявність пошкоджень. В очищенні допоможе мильний розчин, вода і м'яка ганчірка. Жорсткі щітки і речовини з абразивними вкрапленнями застосовувати не бажано. Ми пропонуємо профнастил С 21 по доступній ціні. Його можна замовити з доставкою в Київ, Львів, Дніпро та інші міста. Прорахувати необхідну кількість ви можете самостійно або, скориставшись допомогою співробітників сайту Алмет. Зателефонуйте за одним із номерів, оформите зворотний зв'язок або напишіть електронного листа. Менеджери сайту Алмет також допоможуть організувати транспортування профлиста на вашу адресу.

Розгорнути

Дізнатися ціни

Дякуємо за заявку!
Мі зв'яжемося з вами найближчим часом