Профнастил С-10 купити у Львові, Україні від виробника ALMET

Профнастил С-10

Характеристики

Марка сталі:
DX51D, S280GD
Монтажна ширина, мм:
1170
Покриття:
Поліестер, Матполіестр, Цинк, Алюмоцинк, Food safe, Printech
Товщина, мм:
0,25 0,3 0,35 0,38 0,4 0,43 0,45 0,5 0,55 0,6 0,65 0,7
Повна ширина, мм:
1200
Максимальна довжина, м:
Стіновий/фасадний, для паркану

Профілювання

Профнастил С-10

Профнастил з-10 - матеріал для втілення різних будівельних об'єктів

Профнастил С 10 - один з найпопулярніших видів даного матеріалу. Абревіатура «С» в його маркуванні розшифровується як «стіновий», 10 - як висота профілю, 10 мм. Він застосовується при облаштуванні огорож, оздоблення фасадів, підшивці стелі і обшивці стін. Також з нього виробляють сендвіч-панелі листової зборки, виготовляють збірно-розбірні перегородки в виробничих приміщеннях. Основні переваги профнастилу С10 - ціна, невелика вага, достатня міцність і простота монтажу.


Особливості виробництва профнастилу з-10

Проводиться профлист 10 з холоднокатаної сталі. Поверх неї наноситься цинкове покриття, таким чином він стає оцинкованим. А для забезпечення додаткових захисно-декоративних властивостей використовується поліестер, матполіестер, пластизол, Принтек. Це робить профнастил 10 кольоровим, більш естетичним, стійким до різного роду впливів, збільшує термін його експлуатації. Варто уточнити, що, чим більше шар оцинкованого і полімерного покриття, тим краще. Оптимально - 200 мкм. Профлист С 10 може бути оброблений з одного, лицьового боку і з обох - цей варіант оптимальний при облаштуванні паркану. Відтінки матеріалу стандартні - згідно палітри RAL.


Базові технічні показники

Профнастил 10 об'єднує, по суті, цілу групу профільованих листів з різною товщиною металу. Вона коливається в межах від 0,3 до 0, 7 мм. У даного матеріалу є корисна (монтажна або робоча) ширина, а також повна (загальна). Вони, відповідно, складають 1170 мм і 1200 мм. Максимально можлива довжина листа профнастилу С 10 становить 6 м. Це потрібно враховувати, наприклад, при доставці. Не зайвим також буде знати вагу профлиста З 10. Справа в тому, що маса одного квадратного метра не надто різниться маси одного погонного метра. Чим товщі сам лист, тим більше ці відмінності.


Призначення профнастилу з-10 - основний і додатковий

За визначенням профнастил С 10 є стіновим, проте його іноді використовують як несучий. Але варто розуміти, що такі його можливості обмежені. Сильно знижується величина кроку між опорами (максимально допустимі показники становлять 1,2 м). Звідси і назва - профнастил НС 10. Якщо профлист 10 планується кріпити нема на стіну або фасад, а використовувати в якості покрівельного матеріалу для похилого даху і в разі її нахилу менш 15 градусів дозволяється тільки суцільна обрешетка. Якщо її ухил більше, крок обрешітки може бути і 300 мм. Тому З 10 - профнастил, який застосовується не тільки як стіновий, але і як покрівельний. Його хороша міцність і жорсткість обумовлюється висотою хвилі в 10 мм. Це робить профнастил відповідним рішенням для заборів і в той же час пояснює його часте застосування для конструкцій більшої складності. Стійкість до негативних кліматичних умов дозволяє використовувати даний вид матеріалу перед заливкою будівель бетоном. А невелика вага дає можливість задіяти профлист С 10 при виготовленні сендвіч-панелей. Його також можна купити для проведення реконструкції та модернізації будівель. З нього виходять добротні тимчасові споруди, на зразок навісів, побутівок або перекриттів. Якщо можливості даного виду матеріалу вас влаштовують, рекомендуємо купити його з доставкою по Україні. Замовити профлист С 10 можна в Київ, Дніпро, Львів та інші міста. Зробити це вам допоможуть співробітники магазина. А ще вони будуть консультувати щодо характеристик профнастилу НС 10, якщо запропонованої інформації недостатньо.

Розгорнути

Дізнатися ціни

Дякуємо за заявку!
Мі зв'яжемося з вами найближчим часом