Профнастил С-8 купити у Львові, Україні від виробника ALMET

Профнастил С-8

Характеристики

Марка сталі:
DX51D, S280GD
Монтажна ширина, мм:
1160
Покриття:
Поліестер, Матполіестр, Цинк, Алюмоцинк, Food safe, Printech
Сфера Застосування:
Стіновий/фасадний, для паркану
Товщина, мм:
0,25 0,3 0,35 0,38 0,4 0,43 0,45 0,5 0,55 0,6 0,65 0,7
Повна ширина, мм:
1190
Максимальна довжина, м:
9

Профілювання

Профнастил С-8

Профнастил С-8: недороге і надійне рішення для будівництва та ремонту

Профнастил С-8 - досить затребуваний матеріал, який широко застосовується в промисловому і житловому будівництві. Він вважається стінових, тому зазвичай його використовують для фасадів: внутрішня і зовнішня обшивка стін, також спорудження глухих парканів. Але це далеко не всі способи використання профлиста С-8. Детальніше ознайомитися з технічними характеристиками, способами застосування і особливостями можна, якщо дочитати цю статтю до кінця.

Особливості виробництва профнастилу С-8

Профільовані листи профнастилу С-8 виготовляються шляхом холодної прокатки оцинкованих листів стали на спеціальному автоматизованому обладнанні високої потужності. Для виготовлення профлистов С-8 беруть оцинковану сталь з полімерним покриттям товщиною 0,5 мм - 0,7 мм і створюють на ній трапецієподібні гофри висотою 8 мм. Ширина підстави при цьому становить 62,5 мм, а відстань між «хвилями» - 52,5 мм. Лист готової продукції може мати довжину від 0,5 до 12 метрів. Профнастил С-8 для зовнішньої привабливості і стійкості до агресивних зовнішніх чинників покривається кольоровими полімерами. Вони можуть бути всіляких відтінків і відрізняються гладкою глянцевою поверхнею.

Вимоги до характеристик профлиста С-8

Згідно зі стандартами, вимоги до профлист С-8 наступні:

  1. Допускаються незначні потертості і пошкодження на лицьовій стороні аркуша, які не відображаються на цілісності захисного покриття.
  2. Можливі відхилення в розмірах: висота профілю +/- 1 мм, ширина аркуша +/- 8 мм, довжина листа +/- 10 мм.
  3. Серповидний візерунок профнастилу С-8 не повинен перевищувати 1 мм на 1 м довжини для профілю довжиною до 6 м; 1,5 мм на 1 м довжини - при довжині профілю більше 6 м.

Величина кроку, ширини, радіусів кривизни і глибини хвилі, а також товщини оцинкованої сталі з полімерним покриттям в місцях кривизни не регламентуються.

Розгорнути

Дізнатися ціни

Дякуємо за заявку!
Мі зв'яжемося з вами найближчим часом